Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spis jedzenia

co już dziś zjadłaś forumko?

Polecane posty

Gość spis jedzenia

pierwsze śniadanie: jogurt z płatkami owsianymi drugie śniadanie: grahamka z wędzonym indykiem , pomidorem ,ogórkiem i sałatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
jem własnie jogurt z musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka na diecie
-bułeczka z Ramą ogórkową,szynką z indyka i pomidorkiem -deser czekoladowy Zott :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszę też
jajecznica z 2 jajek na szynce i dwie kromki z masełkiem princessa i jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 krążek ryżowy z serkiem kanapkowym troszke twarogu 2 herbaty pu erh kawa bez cukru u mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata pokrzywowa bez cukru oczywiście -średni jogurt jogobella z muesli -kurde......wafelek bel-vita(od dawna nie jadłAM NIC słodkiego),więc mnie skusiło -wypiłam cały fit wielowarzywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 2 jabłka średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
jogurt z musli, kawa,.2 herbaty, marchewka.jabłko pol grefruta i tyle zaraz mycie i spać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka rzecz
narazie jogurt z płatkami owsianymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
jogurt naturalny z musli - 2 herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy kawy
j.w.,dwa pączki,śledzie w sosie hawajskim/1/2 opakowania duzego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka z ziarnami plus serek wiejski Activia sliwkowa do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wstałam po 10 dwie szklanki wody,serek wiejski ze szczypiorkiem i kawałek ogórka,kawa z mlekiem(bez cukru bo nawet nie uzywam) herbata czerwona pur-er,o 11.30 pomarancza,teraz pije kawe i czeka na mnie tez herbatka, na obiad bedą pyszne warzywa...czyli pokorojona w kosteczke marchewka do tego wkrojone brokuły-do tego kostka bulionowa i troche wody zeby sie poddusiło-na koniec do smaku dodaje groszke z puszki i troche smietany mmmmmmm pychota...polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusdhairwf
to ja przy was wychodze na żarłoka bo zjadłam 4 kromki chleba z ziarnami z masłem, pasztetem, ogórkiem kiszonym, pomidorem i ketchupem, kawe czarną bardzo słodka, mandarynke i jogurt malinowy a mój facet mówi że ja mało jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) dobre:)bo tak naprawde to az tak duzo nie zjadlas:) tylko ta kawa bardzo słodka bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie opakowanie serka wiejskiego i wkroiłam do iego szczypiorek :) Ale niedlugo obiad- risotto z groszkiem i czosnkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusdhairwf
ja też tak uważam bo jestem głodna, ale w porównaniu z osobami które napisały że zjadły: I śniadanie: 1 jajko II śniadanie: banan 1 jajko na miękko z majonezem mmm pycha jogurt truskawkowy kawa z mlekiem itd to moje śniadanko jest duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanie powinno być syte,rano można się najeść do woli bo do wieczora to 5 razy spalimy to sniadanie,ale co zrobic jak wiele z nas nie daje sie do tego przekonac,gloduje caly dzien a na noc je za 3 ,przynajmniej u mnie czesto sie tak dzialo,z tym ze mimo to chudlam,bo jadlam jeden posilek za 1000-1500 kcal na noc a nazajutrz spalalam go do wieczora,wiec mozna na rozne sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do styliste
a sama zjadłaś pół kromki chleba. to jak to się ma do sytych śniadań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie jesc wieczorem za trzech to trzeba silnej woli-a to co kto je zalezy juz od tego co kto wykonuje-ja np siedzac w domku za duzo jesc nie musze. z mojego jadłospisu wykluczyłam calkowicie chleb:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusdhairwf
ja właśnie mam tak, że jem najwięcej rano, obiad to zalezy co mam :) jak coś dobrego to zjem więcej jak nie smakuje mi to mniej, a kolacji przeważnie nie jadam. a na swoją wage nie narzekam i nie mam musze ani nie chce się odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ze nie musisz i niechcesz:)ja chcem tylko tak z pięć kilo.(choc nadwago nawet nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kus....
to napisz co jadasz przez cały dzień. i o której ostatni posiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam kolejne pół kromki,od 3 dni nie jem syto bo do nd mam ścisłą dietę,chciałabym jeść duże sniadania ale u mnie problem jest w tym że w dzien nie musze jesc,zawsze jestem glodna wieczorem,jesli nawet zjem rano syte sniadanie to wieczorem mam wilczy glod,czyli nie oplaca mi sie jesc sytych snaidan dopoki nie uporam sie w wieczornym apetytem,lepiej zjesc duza kolacje niz duze sniadanie,obiad,deser i kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusdhairwf
ja na śniadanie jem 4 kromki chleba czasami ciemnego, czasami nie obojętnie a czym, to zalezy co mam w lodówce-śniadaine jem przed 7, więc do obiadu jem jakieś owoce i maślanke lub jogurt +jeszcze chlebek lub bułke. obiad jem ok 16, koniecznie z dwóch dań bo uwielbiam zupy. i zazwyczaj jest to mój ostatni posiłek taki konkretney posiłek, bo do wieczoram podgryzam jedynie jakieś owoce. nie odmawiam sobie jakoś drastycznie słodyczy, ani feast foodów a waże 47 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×