Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co to znaczy "facet wiedzacy czego chce w zyciu"?

Polecane posty

Gość gość

bo kobiety chyba tego nie rozumieja i wg ich, on ma chciec tego czego one chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety dobrze to rozumieją... A takimi zarzutami raczej pokazujesz, ze sam nie wiesz co to oznacza, ze wyjaśnię po krotce. Facet wiedzący czego chce to osoba zdecydowana, mająca jakiś plan na życie, konkretna, niekonformistyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, gdy facet nie chce dzieci to kobiety wcale nie mówią, ze on nie wie czego chce od zycia. Poza tym jesli plan na życie dwóch osob nie pokrywa się to logiczne, ze nie powinny one być razem - o to chodzi żeby być z kimś z kim chcemy isc wspólnie przez życie, w jednym kierunku a nie ciągnąć się wzajemnie każde w inną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, ze one mowia ze szukaja faceta ktory wie czego chce od zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym sie rozni facet wiedzacy co chce w zyciu od faceta zdazajacego po trupach do celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro facet WIE ze nie chce dzieci to jak można mówić, ze nie wie czego chce? xxx ale kobiety zawsze tak mówią! poczytaj topiki - w każdym, w którym facet wykręca się ze związku i mówi kobiecie, że nie chce się żenić i mieć dzieci ona zaraz pisze o nim "on sam nie wie czego chce" nie zrozumiałaś ironii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Time out. Swiat wedlug kobiet powinien sie skladac z facetow ktorzy chca z nimi zakladac rodzine. Taki "wie czego chce" i one z takich chca wybrac. Wiec jasne ze jak kobieta zakuma ze ten facet nie chce sie zenic to bedzie to facet kto0ry "nie wie czego chce", "jest dupkiem", a jesli zyciowym celem kobiety byl slub to taki "zmarnowal im zycie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjaśnie: Facet który wie czego chce,mówi np chce mieć zone i piątkę dzieci,albo nie chce miec zony i dzieci,chce podróżować/założyć firmę/albo żyć samotnie/lub w luźnym związku. Facet który nie wie czego chce mówi raz ze chciałby się ożenić,a za miesiąc mu się odzwidzi,stwierdzi,ze tego nie chce.Ale za tydzień może zmienić zdanie.Albo i nie.Mówi ze chciałby mieć dzieci ale w dalekiej przyszłości,a jak minie duzzzzo czasu!to stwierdzi że może by tych dzieci jednak nie chciał.Mozeby założył własny biznes,a może nie,może właściwie to lepiej mieszkać mu będzie z rodzicami..... W sumie osoba wiedzaca czego chce mówi o tym i tego się mniej więcej trzema.A osoba ,która nie wie czego chce zmienia zdanie co piec minut i dziwi się,ze nikt jej nie rozumie, Jaśniej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te nie zesraj się czasem z tymi mundrosciami nieudaczniku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 10:06 wytlumaczyl Ci to jak totalnemu kretynowi, wiec jak nadal nie rozumiesz to nie dziwię sie, ze kobiety Ci mówią, ze "nie wiesz czego chcesz", bo pewnie tak właśnie mysla i nie ma to nic wspólnego z Twoim głupim tłumaczeniem, ze jak nie chcesz dzieci i zony to "nie wiesz czego chcesz", bo dzis akurat wiele kobiet nie chce dzieci, wiec takie generalizowanie jest nieaktualne od co najmniej 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastianov Gaukin
To facet który ma pieniądze - wystarczy odziedziczyć jakąś pokaźną sumę pieniędzy i już jesteś takim facetem. No i oczywiście musisz być skłonny "inwestować" te pieniądze w kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wiedzący czego chce, to taki, ktory wie czego chce, stawia sobie cele i je realizuje. Jasno określa swoje cele i wartości lub ich brak, a nie mamla, która zmienia co chwile zdanie albo w ogole nie wie czego chce (pomijam już gorsze przypadki jak sciemniacze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle facet niewiedzący czego chce to sciemniacz, który szuka laski na seks nie mowiac tego wprost, stwarzając pozory związku (a tak naprawdę chodzi mu tylko o darmowe *****nko). Kolejny czesty przypadek to taka ofiara losu, która mieszka lata u rodzicow, nie pracuje (oczywiście nie może znaleźć pracy) i caly dzień gra w gierki lub siedzi na fb. Generalnie nie ma zadnego pomysłu na siebie i na zycie oprócz wygodnickiego siedzenia na barkach innych osob. - najczestsze 2 przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.24 nie chce sie zenic to jest totalnym kretynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sciemniacz co szuka laski na seks to akurat facet ktory doskonale wie czego chce. Malo tego wie tez jak to zdobyc i zeruje na gierkach kobiet ktore daja d**y za obietnice zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale udaje (gra), ze nie wie czego chce (to taki gorszy przypadek tego co nie wie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie udaje. Moze myslal ze ta kobieta jest wartosciowa a wyszlo ze ona robi gierki. Wtedy bedzie chcial poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oko za oko, zab za zab? dziwne podejście do zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy co? Kobieta moze robic gierki ale facet nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że co niektórzy mają tu jakieś nieprzepracowane relacje i w związku z tym chowają urazę aż się gotują. Obojętnie czy kobieta czy mężczyzna, po prostu "człowiek, który wie czego chce" to człowiek dojrzały, taki który własnie... "wie czego che" w życiu. Wie co chce osiągnąć w życiu osobistym i zawodowym, ma plan który skrupulatnie realizyje a nie żyje tylko z dnia na dzień bez celu do osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie powinien robic gierek w związku ani tez nie powinien odpowiadać gierka na gierke. Nie na tym polegal związek, nawet potencjalna relacja. Jak Ci na kims zależy, to traktujesz ta osobe z szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nikt nie powinien robic gierek w związku ani tez nie powinien odpowiadać gierka na gierke. Nie na tym polegal związek, nawet potencjalna relacja. Jak Ci na kims zależy, to traktujesz ta osobe z szacunkiem. " BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa_gość
uważam że mój facet wie czego chce i nie chodzi tu o żaden konkretny plan na życie, bo nie miał takiego gdy się poznaliśmy. Chodzi o to że jest już ukształtowany, żyje w zgodzie ze sobą, jest dojrzały, można znaleźć przy nim oparcie. Mogę śmiało powiedzieć że jestem jego pewna bardziej niż siebie. Jest mądry, wiem czego się po nim spodziewać (to nie znaczy że jest przewidywalny i nudny, bo wiem np że jest efektowny i potrafi coś przedsięwziąć etc), ma swoje nawyki, jest pewny siebie Taki ktoś nie musi wcale być nadąsanym dupkiem który nie chce się dla dziewczyny zmienić bo sam wie najlepiej. Może być to tak jak w moim przypadku się trafiło, dobrze wychowany przez matkę chłopak który wyrósł na świadomego mężczyznę z dobrymi manierami, który nie jest nieogarnięty i pozerski jak większość obecnych chłoptasiów. Taka osoba wysłucha waszych racji i sama stara się zachowywać fair i rozsądnie więc czemu nie miałaby posłuchać waszych wskazówek i prośb Jeszcze odpowiadając na pytanie które pewnie zadawałabym sobie jeszcze przez długie lata gdybym go przypadkiem nie poznała, czyli skąd wziąć kogoś takiego, odpowiem że na próżno szukać takich gości wśród mądrujących się studencików i gwiazdeczek, co dużo gadają i mało robią. Takie osoby są zazwyczaj twardo stąpające po świecie, mają swoich znajomych więc nie szukają nowych po klubach czy po portalach (choć uważam że dużo dobrych a mało przebojowych facetów zwłaszcza nieco starszych szuka partnerek w jakichś poważniejszych portalach randkowych czy jak to nazwać, i to też jest niegłupi pomysł). Ja swojego chłopaka poznałam na wakacjach na wydarzeniu kulturalnym które było na temat naszego wspólnego zainteresowania. Nie pojechałam tam z grupą koleżanek nie odstępując ich na krok, tylko sama chodziłam poznawałam ludzi, interesowałam się i dawałam się poznać i tak się sobą zainteresowaliśmy. Życzę wszystkim powodzenia w poszukiwaniach i polecam nie zadowalać się byle czym bo satysfakcja po odnalezieniu prawdziwej drugiej połówki jest nie do opisania i nigdy się nie kończy Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet, który wie czego chce, to facet, który wie, że musi chcieć tego, czego chce kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczęśliwa_gość widac ze twoj facet czyta kafe a ty koniecznie chcesz go przekonac zeby sie ozenil. Bardzo dobrze robisz. Madre kobiety jak chca faceta do slubu zmusic to mowia mu ze kochaja, ze maja orgazm i ze jest madry, odpowiedzialny i powazny . Jesli do tego dobrze udajesz orgazm to masz go w garsci. Patrzecie inne i uczcie sie to beda sie wam faceci oswiadczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczęśliwa_gość na studencika nie mialas szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się ! Szukasz idealnej firmy do pielęgnacji zieleni? Nic prostszego ostatnio korzystałam z usług firmy www.ogrody-opoka.pl i osobiście mogę ich polecić, niesamowita firma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatezzz
facet który wie czego chce to taki który ma plany, cele i pasje które realizuje i to niezależnie od tego czy kobiecie to w 100% pasuje czy nie. W też w życiu takiego faceta często towarzyszy kobieta która go w tych celach i pasjach wspiera zamiast ciągnąć w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×