Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co to znaczy "facet wiedzacy czego chce w zyciu"?

Polecane posty

Gość gość
Według kobiet. Facet który wie czego chce to facet z którym się kobilety pieprza, ten drugi to ideał na męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonet
Nie musi chciec tego, czego ja chce, ale ma wiedziec, czego on chce... Przez ponad 5 lat tkwilam w zwiazku z kims, kto srednio co 3 miesiace zmienial zdanie. Kilkanascie razy odchodzil, wracal na kolanach, raz mowil, ze nie chce mnie znac, bo niszcze jego zycie domagajac sie, zeby pracowal (rzucilam studia, zeby nas utrzymywac, a on w wieku 26-27 lat nadal uwazal, ze jakos sie da rade, mimo ze wynajmowalismy mieszkanie, ze on kupil samochod dzieki pozyczkom od znajomych i narobionym dlugom), ale czasem wracal, znajdowal prace i przez 3 miesiace zylo sie z nim jak w bajce... dzisiaj wiem, ze wolalabym faceta, ktory naprawde potrafi okreslic, czego chce i daje szanse ustosunkowania sie do tego - wtedy, jesli mi nie odpowiada to, czego on chce, to po prostu nie jestesmy razem, a jesli odpowiada - staramy sie stworzyc udany zwiazek, tylko bez ciaglych zmian zdania, bez oszustw, bez kompletnego braku odpowiedzialnosci... to chyba nawet calkiem proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem czego dotyczy pytanie. Sytuacja w górach, ja z gitarą, pytam grzecznie: - to na co macie ochotę, co zagrać? - no bądź facet, nie potrafisz sam zdecydować? - WTF, jak to nie potrafię? Zaczynam grać. - Nie, to nie, coś innego.... Kobiety nie wiedzą czego chcą, a Ty masz podjąć za nie decyzję i jakimś cudem masz wiedzieć czego one chcą, nawet a czasem głównie wtedy kiedy same nie mają pojęcia na co mają ochotę. To może dotyczyć planu na życie, czy po prostu smaku lodów jakie kupujemy. Jest to zrzucanie winy i odpowiedzialności na samca, w razie niepowodzenia to on jest winny. I przeważnie jest winny częściej od własnej kobiety, bo on podejmuje decyzje. A facet wiedzący czego chce - nie znaczy nic, poza tym, że wie czego chce. Ważniejszym jest, czy to realizuje, czy dąży do celu, czy się rozwija.... Prawie każdy chciał być piłkarzem a wszyscy siedzą na kanapie z piwem i oglądają mecz. A kilkanaście lat wstecz wiedzieli czego chcą hehe.... nie było to piwo przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Kolejny czesty przypadek to taka ofiara losu, która mieszka lata u rodzicow, nie pracuje (oczywiście nie może znaleźć pracy) i caly dzień gra w gierki lub siedzi na fb. Generalnie nie ma zadnego pomysłu na siebie i na zycie oprócz wygodnickiego siedzenia na barkach innych osob" Tak takich przypadków jest więcej, ale nie bierzesz czegoś jeszcze pod uwagę. Zycie jest nieprzewidywalne, skomplikowane i brutalne. Mam ponad 30 lat i mieszkam z rodzicami, pewnie nigdy się nie wyprowadzę. Będę z nim do ich śmierci lub mojej. Nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może mieszkać z rodzicami i nie mieć pracy z POWODÓW ZDROWOTNYCH. Ja tak mam, pracuję w kratkę, a jak nie pracuję to płaczę z bólu. Kiedyś przyznałem się paru dziewczynom, że mam problemy zdrowotne i zostałem szybciutko olany. Dziewczyny wolą śmierdzących leni, bo mają nadzieję, że taki dla nich się odmieni i zacznie pracować. U mnie sytuacja jest bez wyjścia, dlatego wszystkie mnie olewają. Nie mam szans na interesujące znajomości, związek, samodzielność. Ci którzy nie znają moich problemów myślą o mnie "nieudacznik", "śmierdzący leń" żyjący na garnuszku rodziców. Ale ja po prostu mam problemy zdrowotne. Ale dziewczyn to nie obchodzi. Dla nich liczą się efekty, zdolność zarabiania pieniędzy, zdolność do utrzymania rodziny. Ja nie mam takiej możliwości to jestem skazany na samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do powyzej........I dobre geny, a Ty ich niestety nie masz! Przestan sie uzalac nad soba I zajmij sie swoim zdrowiem. A Sam bedac zdrowa jednostka wzialbys sobie zchorowana dziewczyne? Watpie, wiec czemu siebie chcesz komus wcisnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet wiedzący czego chce w życiu to facet mający pomysł na siebie i na swoje życie, mający plany i marzenia, zdecydowany, nie umykający przed decyzjami. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do powyzej........I dobre geny, a Ty ich niestety nie masz! Przestan sie uzalac nad soba I zajmij sie swoim zdrowiem. A Sam bedac zdrowa jednostka wzialbys sobie zchorowana dziewczyne? Watpie, wiec czemu siebie chcesz komus wcisnac? Do powyżej... Masz rację, dla kobiet człowiek (mężczyzna) się się nie liczy, liczy się potomstwo, to jest najważniejsze. Facet jest tylko środkiem do osiągnięcia celu. Moje problemy, ograniczenia wynikają z kilku wypadków, kontuzji, niestety te problemy są nienaprawialne. Muszę z tym żyć. Dbam bardzo mocno o resztki mojego zdrowia, ale na wiele to się nie zdaje. Użalanie się... każdy ma określoną wytrzymałość psychiczną, ja już swoją przekroczyłem. Moja sytuacja pokazuje jak bardzo facet w związku nie ma znaczenia. Dla kobiet liczą się dzieci i pieniądze. Miłość do faceta to fikcja. Zawsze jak kobieta będzie wybierała między dziećmi, a mężem ten drugi skazany jest na przegraną. Dla kobiet w rodzinie są równi i równiejsi. Mężczyzna jest jest tylko narzędziem, niczym więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niesprawne, zepsute narzędzia, skazane są na samotność i nigdy nie zaznają czułości, ciepła i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zdecydowany, konkretny, nie jakieś tam "kluchy" które same ze sobą nie potrafią dojśc do ładu. Facet, który ma życiowe cele i dąży do nich. Ambitny, pozbierany emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie takich mężczyzn wiedzących czego chcą jest mało ale są ale generalnie większość chce mieć ciastko i zjeść ciastko hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, który wie czego chce w życiu, to taki, który twardo stapa po ziemi, obiera sobie jakiś cel, np.konkretne wykształcenie, prace, stanowisko itd. i realizuje go. Jeżeli facet mówi, że nie chce dzieci i rodziny, to nie można powiedzieć, ze nie wie, czego chce. Ale jeżeli dajmy na to kobieta mówi, że chce mieć rodzinę i dziecko, a facet tkwi z nią w związku, nie ma zamiaru się rozstawać, a nawet czasami oświadcza się jej i zwodzi przez kilka lat, to ona może czuć, że on nie wie, czego chce. Gdyby powiedział jasno i wyraźnie-nie chcę mieć dzieci, skoro Ty masz inne podejście, powinniśmy się rozstać- wówczas byłby uczciwy wobec niej i siebie i na pewno ona nie mogłaby mu zarzucić, że sam nie wie, czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annagość
Twardy harakter dazacydo zaspokojenia swoich i tylko swoich pragnien.Np aktor obecny przyjaciel Rosati, ktorego caly dzien pelno w reklamie bo brakuje mu do dokonczenia budowy domu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobnik męski
No tak, facet to musi wszystko wiedzieć. Czego sam chce i jeszcze czego chce kobieta. A kobieta najczęściej chce tylko jednego, żeby przynosił kupę forsy do domu, którą ona będzie wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zjawisko coraz rzadziej spotykane... W dzisiejszych czasach, to kobiety wiedzą czego chcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
". Zawsze jak kobieta będzie wybierała między dziećmi, a mężem ten drugi skazany jest na przegraną." Absurd . Nie stawia się takich wyborów. NIGDY. Nie ma większej podłości niż postawić kobietę przed wyborem , że "albo dzieci albo ja , mąż" Podłe to i niemożliwe do zrobienia. Kobieta matka nie może wybrać TYLKO męża, a kobieta żona nie może wybrać TYLKO dzieci, to chyba jasne. Co ma zrobić kobieta będąca jednocześnie żoną i matką? Jeśli facet mąż daje żonie takie ultimatum, że "albo dzieci albo ja, mąż" , ,,to wybaczcie, ale należałoby oberwać mu jaja i utopić w szambie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gAnnaość
Aktor Adamczyk wie czego chce -jak najwiecej pieniedzy,aby skonczyc budowe domu,gdzie zamieszka ze swoja wybranka Rosati i dlatego od rana do wieczora Jego reklamy leca - widac ma farta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×