Odpowiedz na ten temat

co warto zwiedzić w trojmieście?

• pytanko takie.... 2011.06.25 [17:01]
    usmiech.gif
  • KRZYWY DOMEK 2011.06.25 [17:13]
    JW
  • pytanko takie.... 2011.06.25 [17:15]
    a co jest w tym krzywym domku? wejscie darmowe?
  • dziaddek 2011.06.25 [17:16]
    wez wypie**alaj z tym molem pare sztachet na gwozdzie i co tu ma byc piekne
  • zależy co masz na myśli 2011.06.25 [17:29]
    molo tak - ale w Gdyni Orłowie ; mniej ludzi, wchodzisz za friko i jest spokój- i klif.. Niby nic takiego, bo górka usypanej ziemi, ale jak na Polskie wybrzeże, dość specyficzne. Oceanarium w Gdyni, w Sopocie to raczej nic ciekawego, prócz jednego deptaka z krzywym domkiem płatnym molo, na którym ciągle remontują.
    W Gdańsku - góra Gradowa, z wysoka można zobaczyć panoramę miasta, znajduje się w centrum zaraz za dworcem PKS; stare miasto, które dla mnie jest po prostu piękne.. Plaża na Stogach i Sobieszewie; Twierdza Wisłoujście, które prawdopodobnie ciągle remontują i jest zamknięte, a od maja miało być czynne... No i promem na Hel można się przepłynąć - teraz w wakacje kursują niedrogie promy, za paręnaście złotych można popłynąć usmiech.gif
  • zależy co masz na myśli 2011.06.25 [17:30]
    w krzywym domku jest knajpa i dyskoteka jak mi się dobrze zdaje, nie bywam, to się nie znam jezyk.gif Ale ludzie sobie robią zdjęcia przed tym budynkiem na znak, że byli jezyk.gif
  • pytanko takie.... 2011.06.25 [17:30]
    dzieki usmiech.gif
  • zależy co masz na myśli 2011.06.25 [17:37]
    proszę usmiech.gif
  • kppoiii 2011.06.25 [17:41]
    Gdańsk:
    - Kościół MariacI-dzieło Hansa Memlinga Sąd ostateczny
    -Dom Uphagena
    -dwór artusa
    -Muzeum Narodowe
    -plac trzech krzyży/stocznia
    -Muzeum Poczty Polskiej
    -inne kościoły
    Gdańsk Oliwa
    -katedra Oliwska
    -park
    -kuźnia wodna/lasy Oliwskie
    Sopot:
    -molo
    -krzywy domek
    -grodzisko
    Gdynia:
    port/statki
  • hguykk 2011.06.25 [18:10]
    Ja zawsze jak jestem na wakacjach w Gdańsku to starówka, park Oliwski, w Gdyni warto iść do Oceanarium
  • kobietkazgdyni 2011.06.25 [18:41]
    a ja polecam oddalony o okło 100 km Frombork - tam dopiero warto pojechać. grób kopernika, wahadło ....
  • bazienka 2011.06.25 [18:45]
    zalezy co lubiszoczko.gif
    w gda jest duzo muzeow, katedra oliwska, zoo, w sopocie muzeum sztuthofu i sopotu, grodzisko, molo, hipodrom itp.
    pomiedzy gdynia orlowem a redlowem w lesie jest opuszczone sanatorium
    w gdansku forty i bunkry
    w cholere tego jest
    tylko ja nie lubie komerchy i nie laze po muzeach ( chyba ze oboz koncentracyjne, takie moje zboczenie) i ogolnie tam gdzie lazi plebs
    ALBO COŚ Z TYM ZRÓB, ALBO PRZESTAŃ JĘCZEĆ "Suma inteligencji na Ziemi jest stała. Liczba ludności rośnie"- aksjomat Cole'a jeśli chcesz porozmawiać na poziomie to dontiwen.trajtuf ink@gmail.com macie, wyżyjcie się http://bazienka.powiedz.to STADKO MOICH OSOBISTYCH PODSZYWKÓW: bazieńka, Bazienka : ), Bazienka :*, Bazienka z kafeterii, banzienka, bAzlENkA, bazienka., B/bazinka Wasza elokwencja mnie poraża trochę wam to jednak zajęło, szału nie ma ;P
  • bazienka 2011.06.25 [18:47]
    no prosze was, w krzywym domku nie ma nic poza restauracjami i takimi tam, to a byc niby ciekawe? chyba tylko swit focie strzelic
    o wlasnie, klif w orlowie

ALBO COŚ Z TYM ZRÓB, ALBO PRZESTAŃ JĘCZEĆ "Suma inteligencji na Ziemi jest stała. Liczba ludności rośnie"- aksjomat Cole'a jeśli chcesz porozmawiać na poziomie to dontiwen.trajtuf ink@gmail.com macie, wyżyjcie się http://bazienka.powiedz.to STADKO MOICH OSOBISTYCH PODSZYWKÓW: bazieńka, Bazienka : ), Bazienka :*, Bazienka z kafeterii, banzienka, bAzlENkA, bazienka., B/bazinka Wasza elokwencja mnie poraża trochę wam to jednak zajęło, szału nie ma ;P
  • gość 2014.01.05 [20:57]
    na pewno jarmark na starówce i wszystkie tablice pamiątkowe, jakie tam powieszono. Dużo jest http://stankiewicz-art.pl/tablice-pamiatkowe i można poznać duzo faktów historycznych
  • marcysia ze wsi 2014.01.05 [21:02]
    ODWIEDZ PIĘKNE NASZE kASZUBYoczko.gif
  • boczek952 2014.08.11 [20:10]
    Jeżeli wybieasz się na samotne wędrówki to może przydać Ci sie audioprzewodnik na telefon z androidem .Aplikacja udostępnia audioprzewodniki, które z wykorzystaniem najnowszych technologii pozwalają w niekonwencjonalny sposób zwiedzać ciekawe miejsca. Aplikacja umożliwia również tworzenie i udostępnianie własnych audioprzewodników .. Jeżeli jesteś zaintersowany odsyłam tutaj http://www.audiotrip.org/pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...