Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brwi

co zrobic zeby miec ladny luk brwi geste jesli nie rosna same

Polecane posty

Gość brwi

nie wiem co moge zrobic z brwiami prosze o pomoc czy jest jakis zabieg na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwi
prosze poradzcie czy jest jakis zabieg ktory pomoze mi doprowadzic sie do lepszego stanu, albo jakis preparat zeby rosly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw je wyrwalas a teraz jeczysz ze ich nie ma...... systematyczne smarowanie olejkiem rycynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci gęste brwi? Ja mam takie, chętnie się zamienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o rekonstrukcję brwi: - makijaż permanentny - przeszczep włosów - jest do tego specjalne urządzenie - bodajże nazywa się S.A.F.E.R. - i sztuczne zagęszczenie -https://www.facebook.com/onemillionlashes.lodz/photos/pcb.349140145248242/349139648581625/?type=1&theater - ale nie widziałam tego na żywo i nie mam żadnych szerszych info na ten temat, w Poznaniu będzie się tym zajmowała moja znajoma z SNstudio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam odżywkę do rzęs FEG, smarowałam nią zarówno rzęsy jak i brwi, moje rzęsy sa tak długie że koleżanki pytają się czy sztuczne, brwi zgęstniały i stały sie ciemniejsze tylko że ta kuracja wymaga systematyczności, używam odżywki od marca br. codziennie, nawet na wakacjach, tak jak nie zapomnę o wieczornym demakijażu, tak samo nie zapominam o odżywce. Na efekty musisz poczekać 3-4 m-ce, odżywke kupiłam na allegro za 37 zł :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Revitalash odżywka do brwi. Jest droga, ale podobno warta swojej ceny. Jeszcze możesz często wykonywać henne brwi, ja tak robię i nie widać u mnie gdzie mam mniej brwi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revitalash i inne cuda chyba nie pomogą. One dzilaja na już istniejące włosy, wydłużają a tu chodzi o braki. Stosowałam long 4 lashes na brwi i nic mi nie urosło, za to rzęsy bardzo fajnie ale wydłużenie. Nie wiem, może to kwestia indywidualna. Jeżeli chodzi o brwi to polecam pomadkę z rossmanna. Firma Alterra. Jest tylko jedna taka wiec bez problemu. Smaruje nią brwi i widzę ze ładnie nowe rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro nie rosną same - u mnie jest taki przypadek, a raczej był. Stosowałam odżywki, preparaty specjalistyczne na porost brwi, olejek rycynowy. Ale po kilku latach włoski nie odrosły. Na szczęście medycyna estetyczna pomogła mi. Ja zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i jestem zadowolna. Zabieg wykonałam w łódzkim centrum estetyki: http://www.beauty.com.pl/pl/makijaz-permanentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż permanentny metodą włoskową, zagęści brwi, wygląda naturalnie i estetycznie, i utrzymuje się kilka lat. Polecam u http://aleksandragorecka.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używanie olejku rycynowego, henna lub makijaż permanentny. Taki makijaż służy do korekty brwi. Utrzymuje się na skórze około 3 lat. Powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy i podkreślać urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam sporo dobrego na temat tego, jak działa makijaż permanentny brwi - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/makijaz-permanentny/makijaz-permanentny-brwi.html a szczególnie metoda piórkowa, która pozwala na duża naturalność. Podrzucam link do strony salonu kosmetycznego w Gliwicach, gdzie mam zamiar wybrać się jeszcze w tym roku na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×