Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cyclotest 2 Plus

Polecane posty

Gość gość

Czy któraś z was używa może tego komputera? Chciałabym zaczac stosować npr. Myślałam o komputerze tej konkretnej marki, bo cena lady compu jest zdecydowanie za wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Mam ten komputerek już dosyć długo i jestem zadowolona :) Masz jakieś konkretne pytania dotyczące urządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz że jest solidnie wykonany? Czy działo sie z nim coś niepojącego odkąd go używasz? Zaliczyliście jakąś wpadkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Używam go ponad 2 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń, dla mnie jest to naprawdę porządny produkt za stosunkowo nieduże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź :) Może jeszcze ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam go dopiero od 4 miesięcy, ale jestem zadowolona. W tym cyklu pokazał mi już faktyczną fazę płodna. Wcześniej była wydlużona, bo komputerek się uczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam od dwoch lat
jestem bardzo zadowolona :) wykonanie jest dobre, poreczne..gdy jedziesz na wakacje zajmuje niewiele miejsca. Zadnych wpadek. Do tej pory nic sie z nim nie dzialo. (odpukac :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile mniej więcej wytrzymuj***ateria w tym komputerze? Bo podobno wymienia się ją u producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno od 3 do nawet 5 lat, także długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientujecie się może ile płaci się za wymianę tej baterii? Jak się wyczerpie to trzeba go przesłać do Niemiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymiana baterii jest bezpłatna. wiem, bo ostatnio wymieniałam. A cyclotest wysyłałam do dystrybutora w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad kupnem, ale martwi mnie jedna kwestia. Na stronie napisane jest, że trzeba przespać min 5 godzin. A co w przypadku gdy ktoś budzi się w nocy? Nie wstaję z łóżka, ale mam lekki sen i czasami przebudzę się (np pies zaszczeka), odwracam na drugi bok i idę dalej spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chodzi bardziej o to, zeby przez te 5 godzin nie wstawac z lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się przebudzisz to nic się nie stanie. w instrukcji jest napisane, że na godzinę przed pomiarem nie nalezy wstawać w łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje jak teraz wygląda wymiana baterii? bo kiedyś było to bezpłatne, a teraz podobno jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz płaci się coś ok 100zł ale dostaje się nowe urządzenie. Dane z poprzedniego komputera można przenieść, więc takie rozwiązanie jest chyba lepsze, mimo jest płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie racja, bo dostaje się nowy fabrycznie produkt, a wiadomo, że to co jest nowsze jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×