Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka 1990

Czuje się taka niespełniona i zmęczona

Polecane posty

W moim życiu, nigdy nie było osoby, która udzieliła mi bezinteresownej pomocy. Każdy czegoś ode mnie chce, każdy myśli tylko o tym jak mnie wykorzystać. A dzisiaj jestem zmęczona, wróciłam z pracy, w ogóle nie było klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej weź się w garść! Uwierz, dasz radę :) Troche chyba minęło od Twojej matury, możesz jeszcze raz zdawać? Czy już wyczerpałaś "limit" /cztery lata są na zdanie matury?/ Też kiedyś byłam taka, że mnie wykorzystywali jak tylko mogli, itd.. Ale pozniejsze doświadczenia nauczyły mnie, że nie można sie dawać wykorzystywać, trzeba walczyć o swoje i być silnym, świat nie składa się z samych miłych i bezinteresownych osób. Jak spojrzeć wokoło, to można stwierdzić, że prawie każdy tylko myśli o własnych korzyściach. Oczywiście nie zapominaj też, że są i ludzie dobrzy, bezinteresowni oraz uczciwi ;)) Moja rada dla Ciebie, to przede wszystkim: znaj swoją wartość i nie daj sie pociągnąć w dół jakimś żalom z przeszłości. Tak wogóle to ile masz lat? 24, 25? Uwierz, że możesz jeszcze tyle zrobić ! Jak będziesz podbiegać pod 40, to być może wtedy podsumujesz swoje życie epitetami "niespełniona i zmęczona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurwa ale się zmeczylas. Wez se wolne bo się tam zaharujeszna śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×