Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czy ja nie jestem aby nadmiernie agresywna?

Polecane posty

Dziś przed południem na przystanku tramwajowym jakaś modnie ubrana laska spojżała sie na mnie oceniającym wzrokiem. Dosłownie oceniającym, bezczelnym, pewnym siebie wzrokiem, oceniającym moją niemodność(mierzyła mnie wzrokiem), po chwili sie odwróciła, wiec nic nie powiedziałam, ale do tej pory buzuje we mnie agresja, i myśle o niej z nienawiścią. Jej temat dominuje w mojej głowie do tej pory. serio, nienawidze jej. [zły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś, ale agresja wynika ta wynika z jakiś dziwnych kompleksów. Za bardzo przejmujesz się tym co o Tobie ludzie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trochę nienormalne żeby być złym na kogoś bo się krzywo spojrzał. Zwłaszcza, że zdajesz się chcieć żeby ludzie tak na Ciebie patrzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"spojżała"? :o Jesteś bardzo oczytana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie to jesteś nerwowa, niepewna siebie, zakompleksiona...agresywna byłabyś gdybyś ją w jakiś sposób zaatakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo pewnie ubierasz się jak jakiś emo, goth, pancur, albo metal i się dziwisz, że ludzie patrzą. Też jestem typem dziewczyny skóra, glany, ale w normie i mam wyj****e na te blond pustostany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiny KROPKA pl/q54kd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz niską pewność siebie w takim razie :D Byle obcy człowiek i już czujesz się poniżona hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i Kasia zwiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×