Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest coś czego żałujecie w życiu

Polecane posty

Gość gość

Czy jest coś czego żałujecie w życiu? Czy gdybyście mieli możliwość to zmienilibyście pewne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że zjechałem na święta z pracy za granica i potem już tam nie wróciłem. Bylo to kilka lat temu i dostawałem 1000 euro na rękę . Wyżywienie i spanie miałem za darmo. Praktycznie 800 euro miesięcznie odkładałem. A weź teraz w Polsce odłóż 3300 zł. Człowiek nawet tyle nie zarobi, a co dopiero o odkładaniu pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast wyboru kierunku studiów, po których niestety nie mam pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Na Drugie
do 15:02 bo ty jesteś podły. Ja żałuję wielu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałuję że w dzieciństwie byłam nieśmiała, skromna i że nie byłam prymuską w szkole-bo to wszystko mogłam, byłam w stanie mieć, jednak nie potrafiłam sobie odpowiedzieć na podstawowe pytanie w tej sprawie: -Po co? -Dziś wiem po co! -Po to by wmiatać w tym swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że nie wyjechałeś parę lat temu za granicę, choć miałem taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuję że uprawiałam seks przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu rzeczy żałuje. Np. że odrzuciłam kilku facetów, ktorzy by się nadawali na poważny związek czy nawet małżenstwo, że nie myslalam powaznie o swojej przyszłości i przez to mam mniejsze doswiadczenie zawodowe teraz, ze nie poszłam na stomatologię. I w sumie to tego żałuję. Natomiast jest też wiele rzeczy, których nie załuję jak podróże, pewni ludzie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka124
Żałuję, ze więcej nie podróżowałam. Mam już ponad 35 lat, ale ostatnio na http://wyprawymarzen.pl/ wyczytałam, że jest sporo osób, które w tym wieku zaczynają dopiero przygody z podróżami. Może też się przełamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że takiej jednej pięknej dziewczyny nie uśpiłem czymś i nie miałem jej bo nie chciała mi dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm.... może tego, że jak byłam dzieckiem to nie nosiłam tak jak trzeba aparatu ortodontycznego. Teraz mam zgryz który jest do poważnego leczenia. Teraz jestem umowiona na konsultację do doktora Rojka z gabinetu www.clearaligner.olsztyn.pl. Mam nadzieje, że uda się ten mój zgryz jakoś ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
nie , bo i tak tego nie zmienie.. Co było to było , nie interesuje mnie przeszłość , tylko chwila obecna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żałować że się coś zrobiło źle niż żałować że się nie zrobiło nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×