Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jest mi przeznaczone

Polecane posty

Gość gość

miałam męża alkoholika zmarl zostałam sama z trójką dzieci dałam rade wykończyć dom i żyć ale ktoś mnie skrycie kochał wiele lat z ukrycia zawsze był zawsze mnie rozumiał odważył się wyznał mi miłość mogło być dobrze ale alkohol papierosy i rozległy zawał śmierć na miejscu .Teraz już nie ma już nic pustka teraz jestem już zupełnie sama czy to jest mi pisane? czy tak ma być ja i dzieci i nikt więcej dlaczego ? co robić teraz gdy się spadło z chmur na pustej ziemi ten nieboskłon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden z nich Cię nie kochał, oni kochali swój nałog, alkohol, naprawdę nie masz za kim plakac i nie wkrecaj sobie glupot, że ktos Cie kochal z ukrycia... matka 3 dzieci powinna byc chyba madrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie płacze czasami tylko mi smutno że mam takiego pecha do facetów a tych dwóch to byli bracia bardzo różni ten jeden mnie naprawde kochał starał się chciał dobrze może byłam za bardzo wymagająca czasami winie się o jego śmierć za bardzo chciał być ze mną być lepszym od brata i serce tego nie wytrzymało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądze ze dane jest Ci byc samej, na pewno poznasz fajnego faceta jeszcze, unikaj alkoholików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unikam jak ognia rozpoznaje ich z daleka nie mam zamiaru nikogo nigdy więcej ratować ani wyciągać z nałogu to zbyt trudne i bolesne różnie mówią o takich ludziach znam tą chorobe na wylot wiem jak się zaczyna i jak kończy mąz zmarł ale ja żyje tylko dlaczego faceci się mnie boją nie mają do mnie śmiałości tak ostatnio usłyszałam tylko po wódce są wylewni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×