Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy komuś z Was odmieniło się życie o 360C ?????

Polecane posty

Gość gość

Tak jak wyżej w temacie, czy komuś z Was odmieniło się całe życie ?? dosłownie wszystko o 360C ???? Podam prosty przykład: Np. jeżeli ktoś na przykład całe życie mieszkał na wsi w komórce , a teraz w ogromnym domu z basenem, itp. I teraz nie potrafi się odnaleźć w tym wszystkim, jest zagubiony i z panikowany jak ja i przechodzi wewnętrzną walkę ???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 360 C? Czyli co? Co to jest to C? O diametralnej zmianie życia mówimy przy zmianie o 180 stopni, a nie jakieś 360 C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba o 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: tak mówię o diametralnej zmianie czyli wszystko : miejscu zamieszkania inny kraj , dom , praca wszystko , tak jak byś wyszedł w starych kapciach tak jak stoisz, a znalazł się w piętrowy domu z basenem, palmami i nowymi kapciami , to tak jak byście spali całe życie na podłodze pod kocem a nagle macie sypialnie z ogromnym miekkim łóżkiem , i pracujesz robie co chcesz i kochasz , zmiana całkowita to tak jak film ,, pretty woman,, i wszystko pięknie cudownie ale przychodzi zagubienie w tym wszystkim , jakiś lęk , stres, panika i wiele injury uczuc ??? Czy kogoś z Was przechodził to co ja ???? Nie mogę się odnaleźć , nie potrafie spokojnie zasnąć w tym wielkim łóżku , mam ochote czasem polozyc sie na podloge przykryc kocem i tak zasnac jak kiedys , może to sie wydawac smieszne, głupie i niedorzeczne ale taka jest prawda , i takie rzeczy sie zdażają , marzenia się spełniają tylko ze nie spodziewałam sie czegoś takiego ze bede siedze w kącie i plakac jak mala zagubiona dziewczynka gdzie całe zycie byłam osobą nie do przebicia a teraz proszę nie potrafie sie odnaleźć czuje sie zagubiona w tym wszystkim , może wyjdzie sie smieszne ale moze jest Kris konto przechodzil cos takiego jak ja , nie mam z kim o tym porozmawiac nikogo, nie bede juz wspominac jakie dramatyczne mam doswiadczenia z -poprzedniego zycia- a teraz jestem tu na -ziemi obiecanej- i nie umiem sie odnalezc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: błędy mi się wdarły w poprzednich tekstach przez automatyczny słownik w telefonie:// więc mam nadzieję że rozumiecie o czym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moitojours
Moje życie się odmieniło o 180 stopni, ale nie miałam problemu z przystosowaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze bylas biedna bo i malo inteligentna. zmiana o 360 stopni to tak jakby nic noe uleglo zmianie. Wszystko pozostalo bez zmiani wrocilo do punku wyjscia. Diametralna zmiana moze byc o 180 stopni, ale nie Celcjusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, bez mi. Zrealizowalem Brahme, poprzez bezdenna wiare i wlasna glupote, w pustce z demonami i Nembutsu. droga wybawienia. Zszedłem w te gestosc wibracyjna jednego z wielu wszechświatów a jestem w Istocie tożsamy z Bóstwem Które jest Swięte, a Nembutsu to tak samo jak lucek My i nie Zloty....;( Teraz tylko Zbawienie z Amida Butsu Pole Zjednoczenia Nieistnienia przeciwienstw w P{olu Maja Iluzja tego swiata;), a wy spicie nadal jak zwykle, ;). albo ten proces rozpadu ego powduje dziwne relacje mniedzy Maja. Polem Akasha, ktore jest, a doswiadczamy jej zawsze umierajac!! dziwne, po co nam to potrzebne:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
360 czyli jesteś w tym samym punkcie co byłaś nic się nie zmieniło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: no właśnie ja też myślałam, że nie będę mieć problemów z przystosowaniem, ale przygniotło mnie bardzo chyba ta diametralna zmiana i czuje się bardzo zagubiona , nie mogę sobie z tym poradzić jak nigdy przed tem :( nie rozumiem tego dlaczego tak się czuje i poradzić sobie nie mogę, wiem może wydawać się śmieszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogowie nie pamietaja kim sa a i tak bedziecie Nimi w przyszlosci jak i teraz jednoczesnie, bedac tak po prostu dzieki Niemu. :] Nembutsu i demony, wasze,-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No0 tak Nembutsu przejawia sie w naturze i jest po stronie Cienia, albo to byl Shiva. jak bedzie chcial to was odmieni, powstajac z was w cos co was otacza. hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luksus?? Hmmm.. Przyjdzie przywyknac.. :) Moje zycie tez sie odmienilo, na poczatku bylo ciezko. Dopiero po jakims czasie nauczylam sie z tego korzystac. Bogata nigdy nie bylam, ale przez zmiane kraju moglam spelnic swoje marzenia. Przekwalifikowac sie, nauczyc jezykow, poznac ludzi z calego swiata, rozwijac pasje, podrozowac. To tylko poczatek, reakcja na zmiane. Pozniej bedzie dobrze.. Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autokra: ok , wybaczcie napisałam z błędęm , napisałam 360C bo chciałam przedstawić o jaką diametralną zmianę mi chodzi w życiu, a -C- bo chodziło o stopnie , Tak, moje życie się zmieniło o 180 stopni i nie mogę się odnaleźć , czuje się zagubiona i w ogóle, moźe ktoś też coś takiego przechodził i ciężko było się odnaleźć w tym wszystkim jak mi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akimke przestan juz jarac, bo nie da sie czytac tego belkotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namu1. :} Dharma, was otacza kochani... a za sklepieniem nieba z Bóstwem jest raj. 💤 no ale tak naprawde tego nie chcecie i mamy zlo. :P ,albo to półprawda.-. A sorry zla oczywiscie nie dostrzega Brahma on zawsze jest niewinny i ostateczny.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natura jest swiata pochodzi od nas i mam prawo pobelkotac czasami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką sytuacje i nie potrafię się tak przystosować bo sama nie wierzę ze dzieje sie to naprawdę. Ciągle mi sie zdaje ze z dnia na dzien moge wszystki stracić. Czuje sie bardzo niepewnie. Po drugie nie potrafię sie w pelni cieszyć szczęściem bo w około jest kilka osób ktore mi bardzo zle zycza, bo sa zazdrosne ze stanelam na nogi. Jedna z nich ma.do mnie wielki żal i szczerze mnie nienawidzi bo uważa ze odebrałam jej coś cennego. Czuje zła energie w wokół siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się odmieniło po chorobie teraz jest do d'u.py albo jeszcze gorzej nikomu tego nie życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sieinnymi. Ludzie zalosni zawsze beda zawiscic. Ciesz sie zyciem i nie przejmuj innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Dobra Rada Real
Do gość 20:24: Jak już chcesz poprawiać autorkę, to pisze się Celsjusza, a nie Celcjusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dharma to Wola Nembutsu i Brahmyna. tylko po co on potrzebny nie lepiej spelnic nasza naturę na ziemi jak teraz, czy moze pozniej znow byc dalej soba w swiecie nembutsu, dziwne co by bylo wiecej niz tylko taka ewentualnosc i kazda z osobna tez jest ostatecznym dowodem bycia czyms co jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne po co jest sie przejawia w swiecie ze snu Shivy, poza przyczyna przyczyn, tym co jest lub tego czegos nie ma. hmm zastanawiam sie po prostu co by bylo gdyby nie Bóstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brahman, kurcze jak znow go osiagnac, ktos odpowiedzialby mi na to pytanie? :O :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×