Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćautorka

czy kupować kombinezon zimowy

Polecane posty

Gość gośćautorka

termin mam na koniec marca i nie wiem czy mi się przyda. kupować czy nie i jeśli tak to jaki rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na poczatek lutego i sie zastanawiam nad tym samym? jak myslicie? chociaz na caly luty by mi sie przydal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie kupowała zimowego. Ewentualnie upatrzyłabym sobie jakiś konkretny (rozm 56/62) i w razie, gdyby okazało się, że faktycznie jest zimno, kupiłabym go tuż przed terminem porodu. Początek lutego to co innego, tu kupiłabym absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam taki pajacyk na polarku. Nawet jak bedziejeszcze zimno to zawiniesz dziecko jeszcze w kocyk. I tam takie malenstwo z 2miesiace bedzie tylko lezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cos to ja mam na sprzdaz 56. Synek urodzil sie w lutym i w sumie mial go na sobie moze z 10razy. Kupilam go w smyku za 120zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
no właśnie też myślałam nad takim polarowym bo w sumie dziecko w rożek można wsadzić i jeszcze w kocyk owinąć, a wiadomo że z takim niemowlakiem nie będę urządzać jakieś nie wiadomo jakich spacerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu wyslij mi na maila zdjecia tego kombinezonu i cene klarunia92@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klarunia. Wysle za ok 30 minut bo teraz dzieckk mi spi a musze go poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma problemu :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjecie wysle za jakies 30 min bo dziecko mi spi a musze go poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam poszukać w sklepach internetowych można nieraz kupić za grosze, są promocje np -70% lub nawet -80/90%! Takie promocje często wystawiane są tutaj http://free.amciu.com/news.php naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj jesynie taki wiosenny i tak dziecko przez tydzien bedzie w domu a i yak potem jeszcze otula sie wózku dziecko kocykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcowemu bym nie kupowała- toż tu już prawie wiosna. Z tym z początku lutego to raczej nie obędziesz sięz kombinezonu. Moja córka urodziła się na początku lutego i trochę z tego kombinezonu korzystała. Czasem wiosna przychodzi dość późno. Ale w styczniu już w sklepach są tak duże przeceny, ze można naprawdę tanio kupić fajny kombinezon czy kurtkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
Nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lidlu widzialam takie kombinezony miski male rozmiary wlasnie i tanie ok 50 zl. Na miesiac poltora bym kupila cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam termin na koniec marca, urodziłam 25. 03. 2013 i jak wychodziłam ze szpitala 29 marca, to padał śnieg. Padał zresztą również przez kolejny tydzień. Nie planowałam kupna kombinezonu zimowego, w razie czego miałam ubrać syna w różowy po córce ;-) ale trafiłam na okazję i za kilka złotych kupiłam używany, który się ostatecznie się przydał. Jak masz możliwość, to kup używany lub ciepły polarowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin mam na połowe marca i nie kupuje zimowego, wiosenna kurteczka, albo jakiś wiosenny kombinezon wystarczy. Przecież moge owinąc dziecko w rożek, do tego przykryć kocykiem, jeszcze tym od wózka i będzie mu ciepło. A dzieciątko przecież w gondoli aż tak nie marżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodze w lutym i kombinezonik mam ale taki cienszy jest on po starszej corce jeszcze. Ale przy zakupie wozka dostalismy gratis spiwor z polarem wiec jakby nie bylo to przetrwamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodze w lutym i kombinezonik mam ale taki cienszy jest on po starszej corce jeszcze. Ale przy zakupie wozka dostalismy gratis spiwor z polarem wiec jakby nie bylo to przetrwamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam końcem marca i nawet nie myślałam o zakupie kombinezonu zimowego. Miałam taki polarkowy i w zupełności wystarczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×