Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaasdmarta

czy macie zaufane i dobre solarium w Toruniu?

Polecane posty

Gość aaasdmarta

Chodziłam do TOP SOLARIUM- niestety nie polecam akurat tego solarium- przynajmniej tego na Fałata. Na Św Katarzyny było ok, ale na Fałata zaraziłam się łupieżem pstrym i nie jestem pierwszą osobą z przykrymi doświadczeniami z tego solarium. Solarium na Chełmińskiej było super, ale teraz już od roku nie wymieniają lamp. Czy macie swoje zaufane i dobre solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m agda
solarium czekoladka najgorsze w toruniu 2 kiepskie łóżka obsługa jak w PRLu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaa
solarium fredo na lelewela! świetne lampy, bardzo miła obsługa i dobra cena, polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessicaW
Witam, ja korzystam z Top Solarium na św Katarzyny, jestem zadowolona z jakości . Także mogę polecić Krone na Prostej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie z kolei zaraziłam łupieżem pstrym na św. katarzyny w Top Solarium. Ale chodziłam na kwiatową bodajże (wrzosy) i tam było ok. polecam tez californiasun na bumarze. dobry efekt ale krotkotrwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soonia2
A ja uwazam ,ze najlepsze jest Top solarium.Chodze tam juz kilka dobrych lat i jest bardzo czysto,milo i rewelacyjnie opalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma dobrych solariów bo każde opalanie przyspiesza starzenie się skóry. Lepiej omijać takie miejsca szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1789
CHyba lekka przesada ja jesienia i zima chodze 3 razy w miesiacu i dziwne ,ze nie choruje-podobnie jak latem.I duzo lepiej wygladam niz moje kolezanki z liceum ,ktore nigdy nie byly w solarium(ostatnio bylam 15 lecie po maturze,masakra kostiumik i trwala ondulacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie ulica.Prosta ,Krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo 98
JA tez chodzę do Top Solarium, najlepsze moja dziewczyna też choć ma jasną karnację na Katarzyny,dziewczyny dają jej łóżka brązujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś wie jak ma na imię ta brunetka z top solarium na kwiatowej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam solarium KRONE na Prostej odradzam!! 2 lata temu bylam na stojacym i chcialam wejsc na 15min jak zwykle opalalam sie w innych solariach to uslyszalam ze pusci mnie na 10min bo lampy sa b.mocne ,ok.Po wyjsciu ze solarium czulam nagle silne pieczenie skory jak by ktos oblal mnie goraca woda,po paru dniach na brzuchu ,rekach i twarzy zaczela normalnie mi sie wysuszac skora a na brzuchu az pekala i leciala krew.Poszlam do lekarza okazalo sie ze byly stare lampy i przepisal drogie leki ale dupa nie pomagaly dopiero leki na sterydach pomogly ale przez ok roku musialam unikac slonca bo strasznie piekla skora i rok temu latem musialam unikac slonca nad jeziorem jak wyjechalismy na wczasy.Do tej pory mam blizne na twarzy.Po jakims czasie uslyszalam ze to solarium kupuje tanie jakies ruskie lampy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×