Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy po ciąży pochwa staje się luźna czy nadal jest ciasna jak u nastolatki ?

Polecane posty

Gość gość

Tylko tak szczerze powiedzcie bez ściemniania, chce wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za GLUPIE pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jest luźniejsza. Większość kobiet pociesza się, że nie ma różnicy lub że jest jeszcze ciaśniejsza, niż była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rożnica napewno jest, ale to może być tak że jest to różnica ledwo wyczuwalna, a może być tak, że kolosalna i potrzeba zabiegu. Rodziłam i mam wrażenie (może mylne, bo przed porodem nie zwracałam tak na to uwagi) że na górze już przy szyjce jest troszkę szerzej. Ale to mała różnica i nie przeszkadza mi w niczym. Gdybym miała jakieś komplikacje typu nietrzymanie moczu czy luz podczas seksu od razu plastyka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodzilam dwojke dzieci a o dziwnych luzach dowiedzalam sie na tym forum.Pierwszy raz jak przeczytalam wpadlam w paniczny smech ,ale z czasem zauwazylam ,ze jakas idiotka faktycznie w to wierzy . To pewnie ta sama nawiedzona zaklada tematy I sama sobie odpisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA PEWNO jest TROCHE luzniejsza, nie ma innej opcji. Wezcie napompujcie balon, potrzymajcie kilka minut i wypuscie powietrze i co ? Zrobi sie luzniejszy, taki flaczek. To samo dzieje sie z brzuchem, skórą, pochwą. Wiadomo, ze nie bedziesz miala zaraz ''rozwalonego wiadra'' ale pochwa nigdy nie bedzie taka jak mialas naście lat czy przed porodem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ciasna jak u Azjatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxx twoj facet wie co dobre widac ;) ty w barłogu z dzieckiem a on dyma azjatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ciąży musisz się pilnować, ściskać nogi już do końca życia bo inaczej grozi to przepukliną, więc seks sobie raczej odpuść bo nie warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest ciaśniejsza. Może dlatego że pochwa była szyta w środku i nacięcie na zewnątrz także. Długo się goiło. Mąż mówi, że jest ciaśniej. I doznania są intensywniejsze aniżeli przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest powiekszone wejscie do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, każda kobieta ci powie że jest jeszcze ciaśniejsza niż przed :D:D:D (bo co ma powiedzieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po porodzie napewno jest trochę luźniejsza. Nigdy nie bedzie taka jak u dziewcy, ale na pewno nie zostaje tam ogromna dziura. Ja sie tego bardzo bałam do tego stopnia, że chciałam zaplacic za cesarke. Rodzilam naturalnie i po kilku tyg wszystko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciasniej napewno nie jest. Nie wierzcie w te bzdury. Moze byc jedynie w miejscacj blizn po nacieciach sztywny miesien ale sama pochwa nie moze byc ciasniejsza chyba ze po zabiegu plastyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chciałam jeszcze dodać, że z wiekiem i tak nasze pochwy samoistnie "flaczeją" i nie wmawiajcie sobie, że jak nie będziecie miały dzieci to po 30stce będziecie miały tak samo ciaśniutko jak 20latka. Taka kolej rzeczy. Zmarszczki się robią itp. Każdy lekarz Wam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ciąży niestety odczułam, że jestem luźniejsza i co za tym idzie w miejscu stopniu odczuwałam przyjemność z współżycia z partnerem. Wiedziałam, że elastyczność ścianek zmniejszy się ale nie aż tak. Dodatkowo po ciąży zauważyłam, że mam problemy z utrzymaniem moczu. Także wybrałam się do gabinetu estetyki i tam umówiłam się na leczenie nietrzymania moczu (tutaj niestety suplementacja żurawiną nie pomogła jak w przypadku zapalenia pęcherza a w pieluchach nie chcę chodzić). Teraz zastanawiam się nad zabiegiem obkurczenia pochwy. Gdybyście chciały wiedzieć, zabieg wykonywałam tutaj: http://www.beauty.com.pl/ więc śmiało na przyszłość mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ciąży tak a czy po porodzie naturalny nie wiem, po cesarce tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×