Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy samotny Polak w UK ma szansę poznać kobietę, najlepiej Polkę?

Polecane posty

Gość gość

Znacie takie historie? Poradźcie coś. Od razu powiem, że nie chodzę na imprezy i nie mam tu znajomych oprócz współlokatorów i ludzi w pracy (sami faceci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Pl nie miałeś dziewczyny? choc przeciez i w UK pełno Polek pracuje,może jednak trzeba gdzieś wyjść by kogoś poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pl miałem dziewczynę na studiach. Na ulicy widzę Polki z facetami, albo samotne matki z czekoladowymi dziećmi. Raz byłem na imprezie ale po pięciu minutach wyszedłem. Polek tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem,jak tam jest ,bo w Anglii nie byłam,to może spróbuj tu napisz region,i ze chcesz poznać dziewczynę do wspólnego spędzania czasu taka na początek,a potem się okaże bo myślę,że wszelkie portale to są kłębowiskiem swirów obu płci,więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę że nie możesz znaleźć wolnej Polki :) a co z portalami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczenia z portalami mam jeszcze z Polski. Dodam, że niemiłe doświadczenia, więc nie sądzę by na portalach dla Polaków w Anglii było inaczej. Tak jak mówię: nie mam za bardzo okazji kogoś poznać bo w pracy mam samych facetów, a na ulicy kobiety poza moim zasięgiem lub takie, które mnie nie interesują. Zresztą nie uznaję podrywu na ulicy, nie wiem jak to się robi. Z językiem radzę sobie na tyle słabo by wiedzieć, że nie warto startowac do kobiet innych narodowości. Na tej jednej imprezie na której byłem muzyka była głosna, a kobiety nie odwzajemniały mojego usmiechu. Wypiłem tylko piwo i od razu poszedłem do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie jakieś historie Polaków, którzy poznali się na obczyźnie, które mogłyby mnie zainspirować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Anglii Polacy odczuwają samotność i nie mają siły ani czasu na życie prywatne... rozważ powrót do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co rusz widzę tu polskie rodziny, ale oni chyba poznali się jeszcze w Polsce i przyjechali razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim mieście mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niedużym mieście. 80 000 mieszkańców. Nazwy nie wymienię z wiadomych powodów. Północny wschód Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest w yorkshire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim zawodzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie w yorkshire. Pracuję na produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz marne szanse- chyba że przez net poznasz drugą taką samą wycofaną Polkę bez znajomości języka i do tego niezbyt atrakcyjną. Ale chyba nawet takie będą wolały kogoś bardziej "egzotycznego" i lepiej ustawionego zawodowo. Może szukaj w Polsce z założeniem, że jak się poznacie bliżej i będziecie sobie odpowiadać, to zamieszkacie razem w UK. Dla wielu kobiet klepiących tu biedę będzie, to pewnie interesująca perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja i mój maz poznalismy się przez portal randkowy,jesteśmy ze sobą ponad cztery lata ,mamy dwoje dzieci i bardzo się kochamy.. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jesteś tutaj? Mam ten sam problem, jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznałam partnera już w Anglii, ale nie zamykałam się w czterech ścianach. Bez kontaktu z ludźmi nikogo chyba nie poznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile godzin dziennie pracujesz? w jakiej fabryce pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktora by chciala polaka I jeszcze do tego robola! To tak jak sie zwiazac z arabem, a nawet gorzej bo trzeba pracowac na 4 etaty w tym 3 za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×