Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy tabletki na fobie spoleczna serio wam pomogly

Polecane posty

Gość gość

pytam osoby ktore zazywaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Paroxinor. Mialam po nim skutki uboczne jak wymioty etc. Odstawiłam Mi pomogła trochę hipnoza terapeutyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przepisano Escitalopram i czułam się po nim gorzej (psychicznie) niż przed braniem tego świństwa....Najskuteczniejsza jest praca nad sobą. Idź do naprawdę dobrego psychologa, który cię prawidłowo poprowadzi. Czasami trzeba zmienić ich kilka razy aż trafisz na takiego, który ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo psychologow widzialam, ale nic z tego nie wychodzi, tylko mieszaja w glowie, zreszta czytalam ze te tabletki daja kopa, a tego wlasnie potrzebuje, sily do zycia a nie gadania ze bedzie dobrze jak sama naturalnie sie do tego nie moge zmusic to moze chemicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomógł xetanor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam najpier seronil na poczatku bylo super. Potem przestal dzialac. Teraz symescital nic nie dziala. Jestem zalamana moje zycie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Escitalopramie możesz mieć co najwyżej częstsze myśli samobójcze...Psycholog ci nie pomoże, jeśli sama nad sobą nie popracujesz, a to wymaga dużej roboty. Sama chemia niczego nie załatwi...chyba, że zostanie dobrze dobrana i będzie połączona z terapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×