Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezczyzna1111

Czy tak spędzony dzień kobiet spodobałby Wam się?

Polecane posty

Gość mezczyzna1111

Hej, może to dziwne, że facet wchodzi na takie forum wiem, że Wy doradzicie mi najlepiej, bo co z kobietami to nigdy nie wiadomo czego oczekują. Zamiast prezentu, chciałbym zabrać gdzieś dziewczynę, może do jakiego spa, albo na weekendową wycieczkę do Krakowa czy gdzieś. Myślicie, że to dobry pomysł, a ona się ucieszy? Wszystko to ma być oczywiście tajemnica i zamierzam powiedzieć jej w ostatniej chwili czyli w piątek rano w wieczorem, albo w sobotę zabrać ją gdzieś. Jakie miejsca na taki romantyczny wyjazd polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tyle piszesz? Przecież wiadomo, że chcesz ją bzykać a wycieczka to tylko po to żeby ją zmylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj głupich komentarzy zranionych i rozżalonych kobiet. My, a przynajmniej ja i wiem, że moje znajome też uwielbiamy takie niespodzianki :) Nie musisz nie wiadomo gdzie jej zabierać, zobacz nawet ten artykuł http://www.eioba.pl/a/4qke/przymusowe-wakacje-last-minute nawet coś małego może ucieszyć. Tylko uprzedź wcześniej, że zabierasz ją gdzieś, ale nie mów gdzie, bo przecież musi się przygotować jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do spa to troche slabo. do spa to sie jedzie z kolezanka a nie facetem, lepiej cos gdzie razem spedzicie czas i bedziecie mogli sie oboje cieszyc tym czasem - ty tez,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabierz ją do spaRoksa www.roksa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tak na urodziny zabrał facet na wycieczkę. Powiedział już od dawna że taki jest prezent urodzinowy ale nie mówił właśnie dokąd jedziemy. Dopiero w dniu urodzin wręczył mi bilet do Wrocławia. Było świetnie, robiliśmy wszystko to co chciałam, jedliśmy pyszne jedzenie i w ogóle było tak jak ja chce, chociaż ten jeden dzień. Takie prezent, to ja rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo to że się planujesz ten wyjazd i wkładasz to trochę czasu i wysiłku powinno jej się spodobać. U mnie niestety zawsze to wygląda tak, że pyta mnie co chce. Ja mówię, że szpilki, sukienkę, naszyjnik czy coś i nawet sobie sama mogę wybrać potem. Fajnie bo dostaję to co naparwdę chce ale to jest tak totalnie nudne, że wcale mnie już nie cieszą te prezenty chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli lubi wyjeżdżać i lubi niespodzianki to według mnie taki prezent to strzał w dziesiątkę. Tylko weź pod uwagę że nie wszystkie dziewczyny to lubią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie by się wycieczka bardzo,podobała, lubię zwiedzać nowe miejsca. A jeszcze jak nie muszę sama wszystkiego organizować, to jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zabrał na urodziny do Krakowa wiec na 8 marca wymyśli coś innego:) Taki wyjazd to piekny prezent;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszyłabym się z takiej niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłbyś zabrać dziewczynę na weekend np do Białki lub Bukowiny- baseny termalne.Ale jednak powinieneś ją uprzedzić by mogła się przygotować.Dla mnie jako kobiety sam fakt że myślisz o mnie i chcesz coś zrobić jest cudne.Ale takich niespodzianek trzymanych do końca nie uznaję.Partnerstwo przede wszystkim - decyzja wspólna nawet w takich malutkich sprawach.A jakbyś wydrukował kilka propozycji i dał jej wybór?Kobiety lubią być doceniane zauważane ale i mieć ostatnie słowo.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super pomysł! Pomyśl też o jakims bukiecie kwiatów jak już będziecie spacerowac po tym krk :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala! nawet z opaska na oczach do konca! :D nie wiedziec gdzie i po co :) mimo ze lubie decydowac to uwielbiam niespodzianki gdzie nic nie wiem i nie moge decydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim Ty autorze święćie piszesz???? święto kobiet to dawny socjalizm z gożdzikiem,te czasy już minęły .Teraz nie ma kobiet,są feministki a skoro już to nie jest ich święto.A te które nie zaliczają sie do tej grupy to dobrze by było gdyby były poczytywane cały rok jako kobiety a nie garkotłuki,kury domowe,sprzataczki itd.Jeden dzień 8MARCA tematu nie załatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knales
Ją swoją żonę zabieram do hotelu zaproszę 2 facetów żeby się zabawili we trójkę, ją sobie kupię z 10 browarkow będę sobie popijal a oni niech się bawią. taki właśnie zamierzam zonce zrobić prezent na dzień kobiet. Co sadzicie o moim prezencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tobie to będzie dla niej miła odmiana, na pewno będzie zachwycona. Pytanie, czy potem będzie chciała bzykać się z tobą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doskonały pomysł. ..tylko pozazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale, że wkładasz w chec uszczęśliwienia swojej dziewczyny tego dnia serce i sporo więcej wysiłku niż kupno kwiatów za 9.90 w Biedronce i na tym koniec.Podoba mi się pomysł przedmówczyni przedstawienia na ładnych karteczkach 3 propozycji do wyboru nie zaskakiwanie na sam koniec- ja tego nie lubię lubię się przygotować choć trochę niespodzianki w tym powinno być. Ja osobiście ucieszyłabym się zwłaszcza z wycieczki bo uwielbiam wszelkie wyprawy samochodowe czy piesze w ciekawe miejsca- to nigdy nie chodzi o wydawanie jakiś wielkich pieniędzy ale o wysiłek. SPA osobiście gdybyś mi wykupił karnet na jakiś drobny zabieg upiększający i wreczył w tym dniu ale tak bym nie musiała w tym dniu z niego korzystać a zamiast tego pojechać gdzieś w nowe ciekawe miejsce byłoby dla mnie jeszcze lepsze. Czas wspólny, obiad w jakiejś knajpce niekoniecznie drogiej wystawnej, nie lubię takich osobiście bardziej chodzi o fajny klimat i dobry czas na głębszą rozmowę, więcej okazanych uczuć tego dnia. Marzy mi się taka wycieczka z moim mężem i sądzę,że Twoja dziewczyna chyba powinna w tym także dobrze odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10-go marca jest dzień mężczyzny, ciekawe czy twoja dziewczyna też szykuje ci niespodziankę, nie ma nic słodszego niż bukiet (duży) tulipanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
genialny pomysl :) Na pewno Twoja dziewczyna sie ucieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny masz tok myslenia. Tak trzymaj. Ktos powiedzial ze do spa jezdzi sie z kolezankami... Ja juz kilka razy z mezem bylam. Wszystko razem jestesmy w stanie robic. Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzna1111 opowiedz nam co wybrałeś.Wiele osób nie uważa święta kobiet.Ci którzy go uznają dołożyli dzień mężczyzny.A młodzi to już tylko walentynki. To swięto nie pasuje mi do robienia niespodzianki -raczej urodziny,rocznica - takie bardziej osobiste.W ten weekend z dniem kobiet i mężczyzn zaproponuj dziewczynie wspólne świętowanie.Ale przede wszystkim dowiedz się jaki ona ma stosunek do tych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi taka niespodzianka sprawiłaby ogromną przyjemność , zresztą nawet zadowoliłabym się kwiatkiem,niestety ten dzień to ja służę panom kupującym kwiatki dla swoich kobiet więc nie ma mowy ani o odpoczynku nie mówiąc już ,że muszę sobie sama kwiatka przynieść ,co najwyżej mogę liczyć na kolację w domu bo i sił już wieczorem brak haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy się zapytać i posłuchać co kobieta ma do powiedzenia, ale jak się nie chce, bo po co? to się potem wypisuje "z kobietami to nie wiadomo czego oczekują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankowy
Mi na dzień kobiet wystarczy dobra kolacja z moim mężczyzną i może mi np wykupić transfer na https://filefox.pl/ bo akurat wczoraj mi się skończył :D I tyle stykałoby to nie jest niewiadomo jakie święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak. Ja uwielbiam tego typu niespodzianki. W tym roku dostanę obraz od DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie, ukochaną reprodukcję. Ale wiem, że gdybym chciała to narzeczony zabrałby mnie na jakiś relaksacyjny masaż i również byłby to extra prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczniejakzawsze
Ja polecam zabrać ukochaną do Torunia, ja wiem że to miasto nie jest nazywane miastem zakochanych, ale uważam że jest tam bardzo romantycznie, no i można znaleźć naprawdę fajne restauracje, proszę przeczytać http://www.quarterhorse.pl/2017/01/co-przyciaga-do-torunia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×