Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezczyzna1111

Czy tak spędzony dzień kobiet spodobałby Wam się?

Polecane posty

Gość Natunia2
Ja uważam, że spa to super pomysł. Odpręża, koi zmysły i pozwala o siebie zadbać. Jeśli miałabym polecić jakieś miejsce, to w Warszawie jest super spa - Samui w Novotelu. Mają przemiłych pracowników, fajną atmosferę. No i co bardzo ważne - jest czysto. Bywałam w różnych miejscach no i sami wiecie, jak to czasem bywa... Dlatego z czystym sumieniem, jako kobieta polecam Samui :) No i dziewczyna na bank ucieszy się z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją kobietę w tym roku postanowiłem trochę rozpieścić w jej święto dlatego wykupiłem nam obojgu romantyczny pobyt w spa nad morzem. Jedziemy do hotelu Lubicz do Ustki. Mają świetne opinie, hotel wygląda fantastycznie i okolica jest przepiękna, a do morza dwa kroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jeśli posiadasz prywatny odrzutowiec. Ewentualnie helikopter Charlie Tango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że czas z ukochaną osobą jest wspaniałym prezentem. Na urodziny narzeczony dał mi rano perfumy z mojej ulubionej rozlewni zapachowiec.pl i powiedział, że wieczorem ma dla mnie niespodziankę. Obstawiałam, że będzie to kolacja a nie oznajmienie, że pakujemy się i wyjeżdżamy. Zabrał mnie na weekend w góry i było cudownie. Dając drugiej osobie czas dajesz jej coś najcenniejszego, bo to masz ograniczone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omonatopeja
Ja polecam stolicę. Jest po prostu piękna. Możesz ją tam zabrać na prawdziwie wykwintny obiad np. do Pańska 85 - poczuje się tam wyjątkowo, obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również postanowiłem spędzić z żoną dzień kobiet zamiast kupować jej zwykły prezent  perfum i kwiatów to już ma pod dostatkiem! Zaplanowałem już że na dzień kobiet udamy się do restauracji Dzikie Wino www.dzikiewino.com.pl, która znajduje się pod Łodzią – w sumie całkiem niedaleko od nas. Oferują specjalne menu na dzień kobiet, a słyszałem że jedzenie mają tam przepyszne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×