Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość30

Czy to ciaza?

Polecane posty

Gość gość30

Wiem ze moje pytanie bylo tu na forum stawiane juz tysiace razy ale zadam go ponownie.Otoz mam 30 lat i wiem jak sie "robi" dzieci wiec prosze o odpowiednie podejscie do sprawy.Z mezem do tematu ciaza podchodzimy na luzie.Raz sie zabezpieczamy a raz nie(ptzerywany).Co bedzie to bedzie.Prosze powiedzcoe mi czy ja moge byc w ciazy?Swoje domysly uzasadniam tym ze w zeszlym miesiacu moja@ trwala 4 dni i byla mniej obfita.Nawet nie czulam ze jest bo kiedys wystarczylo ze sie zasmialam a juz mi cieklo.Od jakiegos czasu swedza mnie cale piersi.A moj brzuch troche urosl yzn.wypchalo go.Mam wrazenie jakby nabral wody.Acha po okresie przez 2 dni pobolewala mnie lewa strona podbrzusza.W 2 dzien bardziej.Czulam jakby mnie tam cos klulo a potem sie rozeszlo w pachwiny i przeszlo.Czy moge teraz zrobic test?Nastepna @ ma byc 28.10.Fajny bylby to prezent na siwieta gdyby sie okazalo ze jestem.Co Wy o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nakrecaj się. Ja czekalam pol roku. Dzis zrobilam test jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie... Oczywiście, że możesz być jak się nie zabezpieczacie, ale nie musisz być. Poczekaj do tej @ i ew zrób test w dzień spodziewanej, albo po. Jw. nie nakręcaj się. Albo się niemiło rozczarujesz, albo zaskoczysz. Nie wyznaczasz sobie dni płodnych? Ile twój cykl ma dni? To by ułatwiło sprawę obliczeń. O ile poprzedni okres to nie były plamienia, które zdarzają się podobno w ciąży (i które kobiety mylą niekiedy z okresem), to miałaś normalny okres co wyklucza jeszcze wcześniejszą ciążę. Jesteś dorosła to nie pytaj się na forum czy możesz zrobić test. Jeśli zaszłaś przed poprzednim "okresem"/plamieniami, to śmiało już możesz zrobić test. Kosztują grosze, po co się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×