Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Urodnica22

Czy to hemoroidy?

Polecane posty

Witam, mam mały problem... A więc zacznę od początku.. Jestem w 33 tygodniu ciąży, gdy wczoraj brałam kąpiel poczułam na odbycie taki pęcherzyk on ani mnie nie boli ani mnie nie swędzi.. Nie wiem po prostu co to może być.. Czy miał ktoś coś takiego??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opis wskazuje na to, że chyba niestety tak. Jak nie bolą to wszystko ok, jak zaczną to w ciąży można używać np. posterisan. Mi szybciej pomagają czopki niż maść. Najlepsze dla mnie są hemorectal, ginekolog pozwolił używać w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można się tego cholerstwa pozbyć bez ingerencji chirurga? Mnie nie bolą, rzadko swędzą ale są obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to chodzi, że mnie nawet nic nie boli, nie swędzi itp.. Po prostu poczułam to przy kąpieli.. Na pewno tego wcześniej nie miałam.. A więc muszę lecieć do apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to tylko operacja je może usunąć ale podobno jak nie są naprawdę uciążliwe to lepiej się nie decydować bo to podobno ból nie do wytrzymania (oczywiście po operacji). Słyszałam jak kobieta opowiadała jak się czuła po tej operacji i sama mam ten problem ale chyba bym musiała naprawdę cierpieć żeby się poddać tej operacji. A poza tym nie ma gwarancji, że one nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam w ciazy duzo takich koralikow przy odbycie i pochwie, zniknely po porodzie. Bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czasie ciąży często się pojawiają hemoroidy, więc możliwe, że to to, możesz kupić sobie jakąś maść, a jeżeli nie będą chciały zniknąć to najlepiej wybrać się do dobrego proktologa, ja mogę polecić http://www.euro-klinika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne hemoroidy nie cofna sie samoistnie.Polecam Proctogin poznan -proctolog ze specjalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×