Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to moze byc ciaza ?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Wspolzylam z chlopakiem dnia 06.09 stosunek przerywany,z zabezpieczeniem i bez wytrysk w srodku. Po stosunku lekko pieklo mnie i swedzilo w pochwie ,po jakichs 2 dniach to ustalo. Wspolzylam 4 dni po ostatniej miesiaczce do nastepnej mam jakies 2 tygodnie Poczatkowo pulsowaly mi jajniki i brzuch,bylam w wielkim stresie,ze to objawy ciazy. Dnia 17.09 zrobilam test ciazowy byloto 11 dni po stsosunku ,pokazal sie jedna kreska w ten dzien moj brzuch powiekszyl sie po prawej stronie. Wczensiej mialam wrazenie przelewania i uczucie bombelkow w brzuchu,ponadto tak jakby mrownie w jajnikach i pulsowanie. Zaniepokoila mnie jeszcze jedna rzecz moj sluz jest lepki jak kurze bialko,ale troche sciete jest go dosyc duzo nigdy takiego nie mialam . Ponadto moje nogi staly sie lodowate i ciezko je ogrzac. Jestem dosyc szczupla ,a brzuch zrobil sie wypukly ,od czasu od czasu czuje mrownie i tak jakby lekkie uszczypniecie ,wypuly brzuch mozna wyczuc dotykajac dol brzucha po prawej stronie niedaleko kosci biodrowej . Zauwazylam tez ,ze sutki troche sie powiekszyly i mam tez zgage.Czy ciaza jest mozliwa lub czy moze byc to wywolane bardzo silnym stresem ? Co moze byc przyczyna takich objawow i jak im zapobiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to być ciąża. Kiedy masz mieć okres? Powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres zadwa tygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosunek przerywany,z zabezpieczeniem i bez wytrysk w srodku - nie ma możliwości ciąży....jeśli w takim przypadku się boisz to zacznij wyznaczać sobie fazy cyklu. Współżyjcie tylko w dni niepłodne a przypuszczam że będziesz spokojniejsza. Fajny, niedrogi do określania jest tester na ślinę np Afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dzieczyny okres milam ostatnio od 27 do 1 wrzesnia cykle mam rozne mniej wiecej co 35 dni wspolzylam z chlopakiem z piatku na sobote a wczoraj dostalam okresu 8 dni przed terminem brzuch mnie czasem popoli ale nie tak jk wczesniej wczoraj malo bylo krwi dzis juz troche wiecej skrzepki male krwi czy to moze byc ciaza czy poczatek okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw do autorki-Zakładając ten temat miałaś dni płodne.W ciąży na pewno nie jesteś. Plemniki to nie komandosy. Gościu z 13:48- Bzykałaś się w piątek a ty dzisiaj już masz objawy ciążowe?No zlituj się. Po prostu dostałaś wcześniej miesiączkę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  yhh
Witam ! kochalam sie z chlopakiem 10 dni po miesiace prawdopodobnie byl to dzien owulacji stosunek byl skonczony we mnie . Po dwoch dniach dostalam bole jak przed miesiaczka , bol kregoslupa , piersi ,zachcianki , przed dwa dni wieczorne rozwolnienie , czuje jak bym miala twardy brzuch w wieczorami jak napina mi sie macica do okresu mam jeszcze 6 dni a to wszystko trwa dzien w dzien przez 2 tygodnie . Czy to moze oznaczac ciaze czy od 2 tyg i 6 dni objawy przed miesiaczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobilam juz 3 testy i to nie ciaza. Byl to moj pierwszy raz i pojawila sie krew, myslala ze to orzez przerwanie blony dziewiczej, a mozliwe jest ,ze to jeszcze cos innego ? Bo 2dni po tym jajaniki i brzuch zaczely mi pulsowac. Po tygodniu doszedl wypukly brzuch po prawej stronie na dole . Gdy tylko cos zjem wyglada jak balon ,mam tez silne zaparcia czego nigdy nie mialam. Brzuch nie boli ,ale tak jakby uciskal cos w srodku. Tak jakby promieniuje do plecowi i gdzies pod zebrami. Nie wiecie co to mzoe byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×