Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to możliwe

Polecane posty

Gość gość

dokładnie w piątek kochałam się z moim chłopakiem (miałam wtedy dni niepłodne) ale kochaliśmy się bez prezerwatywy, jednak nie doszedł we mnie lecz zdaje mi się ze miał trochę mokrego. czy jest możliwość ze zaszłam w ciąże? dodatkową informacją może być to że byłam dzień po skończonym okresie kiedy się kochaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, chociaż większe prawdopodobieństwo było by gdyby doszedł w środku, a dni płodne i niepłodne to bzdura!!! Moja koleżanka zaszła tuż po okresie 7 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoli
ja też zaszłam w ciążę zaraz po miesiączce-może nie jeden dzień, ale nie więcej niż 3-4 dni, także wszystko jest możliwe. Pierwsze objawy miałam jeszcze przed spodziewanym okresem-to był mleczny,wodnisty śluz/profilaktycznie zaczęłam stosować lactovaginal-jest zupełnie bezpieczny w ciąży-pytałam o to w aptece/ do tego bolesne i nabrzmiałe piersi. Możesz odczekać ze 2 tygodnie i zrobić test, ale na wszelki wypadek łykaj kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli prącie trafia do pochwy to jest ciąża.Takie prawa natury.Prącie zawsze ma na końcu plemniki ,a pochwa płyn aby go dobrze przyjąć.Pochwa dla plemników jest gościnna i stąd biorą się ciąże.Po to są gry wstępne aby stworzyć warunki do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dni płodne i niepłodne to nie bzdura, ale trzeba umieć je prawidłowo wyznaczać. Ja używam Cyclotestu (komputer cyklu) i jestem bardzo zadowolona. Npr stosujemy od 2 lat i nie wpadlismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×