Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość A_Leaping_Shadow

Czy to normalne, że pewna subtelna twarz działa na mnie antydepresyjnie?

Polecane posty

Gość A_Leaping_Shadow

Gdy mam gorszy dzień, albo wstanę lewą nogą, sobie czasem na Nią spojrzę, choć spojrzeć zdarza mi się codziennie. Jej subtelne drobne usta pokryte są lekką szminką. Z Jej ust prawie nie znika subtelny uśmiech, że przypominają motyla szykującego się do lotu, chwytającego skrzydłami dwie linie, prowadzącego do Jej krągłego noska. Jej subtelne, krągłe kształty twarzy, przywodzą na myśl plażę smaganą przez wiatr. Jej oczy, przenikliwe, błękitne subtelnie zaciemnione przez rzęsy i grę cieni, wytwarzają charakterystyczny dla niej magnetyzm. Zdają się mówić: "Przyjdź do mnie. Wiem o tobie wszystko. U mnie znajdziesz ukojenie. Po mnie jest tylko chłód i bezmiar śmierci". Cała twarz krągłością przypomina twarz księżyca. Księżycowa jest też barwa Jej włosów. Cienkie łukowate brwi zdają się przypominać mewy podczas lotu. Błogość teraz mnie ogarnia, która zdaje się być celem ostatecznym. Odruchowo mówię: Teraz, zawsze i na wieki . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetnie bym ci pojechal od tepych dzid ale k***a pieknie napisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_Leaping_Shadow
Przepraszam za patetyczny ton, ale nie umiem inaczej opisać wyglądu dziewczynki/kobiety która uszczęśliwia mnie samym spojrzeniem... Mam nadzieję, że co szlachetniejsi z was to zrozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladnie napisane posuwasz te tepa dzide o ktorej piszesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_Leaping_Shadow
To nie jest tępa dzida, tylko inteligentna kobieta po technikum, mająca pracę umysłową. To po primo. Po secundo zamierzam się najpierw oświadczyć. Chociaż, kto wie... Będę musiał z Nią po prostu odbyć szczerą rozmowę. TEN DZIEŃ SIĘ ZBLIŻA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem przyjemnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_Leaping_Shadow
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_Leaping_Shadow
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_Leaping_Shadow
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. Ja dzisiaj szedłem ulicą Braniborską i wielki kawał śniegu spadł z budynku tuż przede mną na ziemię. Gdybym szedł z sekundowym wyprzedzeniem pewnie zleciałaby mi na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×