Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonawinna

Czy to prawda, czy obwiniać męża niesłusznie.

Polecane posty

Gość zonawinna

http://kafeteria.pl/seks-i-zwiazki/mit-orgazmu-pochwowego-obalony-niech-zyje-clitoris-a_8902 Witam. Przeczytałam ten artykuł i nie wiem co mam zrobić. I nie mogę spać. Bo myślę czy to prawda. Jesteśmy 10 lat po ślubie. Mam 32 lata, a moj mąż 34. Nigdy nie miałam orgazmu pochwowego i zawsze myślałam że to wina mojego męża, bo ma za małego ( 17cm długi i 15 cm obwodu) z resztą wcześniej z innymi też nie miałam ale oni mieli mniejsze. Tylko z jednym mi się udało ale on miał bardzo bardzo grubego i było super. Mówiłam mężowi ze nie doprowadza mnie do orgazmu pochwowego, a ten orgazm jest super i ze chcemy go mieć bo wszystkie koleżanki mi mówiły. (nie przyznalam się do tamtego z grubym). Teraz mam wyrzuty sumienia, bo on mnie zostawił, mówił ze go kastruj. I wiem ze nie wróci do mnie ale chciałbym go przeprosić za to i powiedzieć ze to moja wina. Ale nie jestem pewna czy ten artykuł mówi prawdę. Czy któraś tez tak ma. Piszcie bo nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonawinna
Proszę napiszcie czy mam go przeprosić i czy to prawda że rozmiar u kobiety też się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze to prawda.Powinnas go przeprosic, ale penis u faceta to najczulszy punkt.A ty zadalas mu cios poniżej pasa.Nie wiem czy ci wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że rozmiar ma znaczenie. Raczej obwód. Ja wole grubszych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że hooj musi być duży, normalny ma tak ze 20cm długości i ze 17 w obwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonawinna
Ale mi chodzi o rozmiar kobiecej łechtaczki. Czytać nie umiecie. Wiem ze itak nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winnazona
Barany z małymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko. Ty umiesz dupą ruszać? Wszystkie czekacie aż facet was zadowoli. Moja żona też. Tymczasem miałem wiele kobiet ujeżdżających mojego, nie aż tak wielkich rozmiarów, konika. Każda miała mniejszą, lub większą szparkę. Uwierz mi. Każd, ale to każda miała orgazm za orgazmem. Wystarczyło tylko, że to one robiły ze mną to co chciały. I jak chciały. Nie dalej, jak dziś rano ujeżdżała mnie pewna miła 40stka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonawinna
Widocznie one miały duże łechtaczki, a ja mam małą, ale przecież tyle czytałam tu na forum ze kobiety przeważnie mają orgazm lechtacxkowy a nie pochwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko. One mają różne łechtaczki. Różne łechtaczki, i różnie je stymulują. Jednej bardziej odpowiada ta pozycja, innym inna. Ale np. w aucie, gdy siada okrakiem na mnie, i przodem do mnie. Ta pozycja w osiągnięciu orgazmu jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 11.17 Ale ona ma wtedy orgazm lechtacxkowy a nie pochwowy. A mi chodzi o orgazm pochwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie grubego gumowego i się wal :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×