Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto żyć, jeśli w moim życiu zawsze będzie czegoś brakować.

Polecane posty

Gość gość

Mam niespełnione marzenie, które nie daje mi spokoju. Nie mogę już go spełnić. Jest ono związane z pracą, na którą teraz jestem już za stara. Pluję sobie w brodę, że nie podjęłam innej decyzji. Powoli nawet nie mam chęci do życia, jestem niezadowolona z siebie i ogólnie... wszystkiego. Mieszkam sama i czasem nie mam nawet gęby do kogo otworzyć. Myślę o samobójstwie, ale nie mam depresji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie wiesz ze masz depresję, tak to sie zaczyna objawiać. Mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sensem życia nie jest realizowanie marzeń. Jesteśmy tu żeby zbudować dobrą relację z Bogiem. Mamy umrzeć dla grzechu i stać się nowym stworzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w boga, jestem ateistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
: Ale brednie ;-) Wyglada na to, ze masz depresje. Takie sa wlasnie objawy, uwazanie ze zycie nie ma sensu. A ta wymarzona praca to jako modelka, striptiserka czy zawodowy sportowiec? Bo wtedy sa ograniczenia wieku, w innych przypadkach jest to kompletna bzdura i narzucanie sobie nieistniejacych ograniczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że w twoim przypadku szczególnie warto żyć. A wiesz dlaczego? Bo jesteś cudem natury, ewenementem na skalę światową. Takiej istoty jak ty nie było nigdy na świecie i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Nie znane są bowiem światu i medycynie przypadki że tak długo można żyć bez mózgu, bo trzeba naprawdę nie mieć mózgu żeby takie pierdoły opowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×