Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adrian m

czy wytrysk u meszczyzny jest jednoznaczny z orgazmem

Polecane posty

Gość adrian m

chodzi mi o to ze jezeli chlopak ma wytrysk to znaczy ze ma orgazm czy moze byc wytrysk a orgazmu nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tak być że nie będzie. np.gdy mężczyzna przedłuża seks to może miec orgazm wcześniej przy jakimś drobniejszym \"tryśnieciu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian m
aha a czy moze byc tak ze meszczyzna skoncy i wogole nie bedzie mial orgazmu??i po czy poznac ze ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mieć wyrysk ale orgazmu nie. Najczęściej przyczyną wytrysku bez orgazmu są czynniki psychogenne np. niechęć do osoby partnerki, współżycie wiążące się z poczuciem winy, z niezaspokojeniem oczekiwań, z stresującymi zachowaniami partnerki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian m
to skad mam wiedziec czy to yl orgazm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi 2
Wiecie co,dziewczyny? dlaczego robicie wodę z mózgu,chłopakowi. Nie ma takiej możliwości,żeby mieć wytrysk, a nie mieć orgazmu,chyba że śą to jakieś zmiany chorobowe, ale gdyby mnie to spotkało,napewno poszedłbym do lekarza specjalisty,nawiasem mówiąc nie słyszałem o takich przypadkach, u mężczyzny,wytrysk zawsze idzie w parze z orgazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian m
niechec dopartnerki nie wchodzi wogole w rachube bo kocham swoja dziewczyne i nie ma takiej mozliwosci tak samo wspolczucie z poczuciem winy robiimy to bo tego chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MÓJ LIŻE JAJA
przytrzaśnij go sobie drzwiami orgazm odlotowy ale bez wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MÓJ LIŻE JAJA
albo na kanał i dwiema cegłami w jądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianku jak chcesz być
prawdziwym mężczyzną to na początek naucz sie do k..y nędzy poprawinie pisać to słowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MÓJ LIŻE JAJA
też chciałem mu to wytknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MÓJ LIŻE JAJA
chyba spierdolił z tej lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianku jak chcesz być
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa znajoma
meszczyzna???? ty zamiast rozprawiać o wytrysku i orgaźmie to łap się za słownik ortograficzny!!!! NIE KALECZYĆ POLSKA MOWA BO TO GRZECHA NARODOWA!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ray
Hmm, pytanie zadane przez faceta, a pierwsza odpowiedz kobiety, doprawdy ciekawe... Generalnie w czasie stosunku wytrysk nastepuje w wyniku orgazmu, mniej lub bardziej intensywnego. Ponadto mozna osiagnac orgazm bez wytrysku, technik jest kilka. Najprostsza to przez ucisk krocza, ale to jest najbardziej prymitywne i wcale nie tak przyjemne. Sa tez techniki tantryczne, ale to wyzsza szkola jazdy, raczej nie dla osob malo cierpliwych lub slabo znajacych swoja seksualnosc. Ogromnie przyjemne i dlugotrwale uczucie rozkoszy. Mysle, ze ten stan, a orgazm wywolany przez stymulacje czlonka, to troche tak, jak z kobiecym orgazmem lechtaczkowym i waginalnym (with G). Ci mezczyzni lub te kobiety, ktorzy doswiadczyli, beda wiedzieli o co chodzi. Inni beda zapewne poddawac w watpliwosc, ale to ich strata. No i trzecia mozliwosc wytrysk bez orgazmu. Oczywiscie tez jest to mozliwe, ale nie w normalnych warunkach. Tzn. moze byc w wyniku choroby, moze byc to wytrysk wywolany impulsami elektrycznymi w celu pobrania nasienia w wypadku problemow rozrodczych, no i tez moze to byc wywolane jakims specyficznym impulsem samoistnym, nie wiem skad, z rdzenia kregowego. Zdazylo mi sie cos takiego raz pare lat temu i zaskoczylo mnie to, bo nie odczuwalem zadnej przyjemnosci. Lezalem wtedy na boku i czytalem, wiec moze ucisnalem jakis nerw, ale nie probowalem tego powtarzac, bo nie ma czego. A, no i oczywiscie jest brak wytrysku i brak orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamozenieja
Do Ray!!! Czy mężczyzna 20-letni może mieć orgazm bez wytrysku i dlaczego moze tak sie dziac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamozenieja, No moze, ale pytanie musi byc bardziej precyzyjne. Podczas stosunku? \"Moze\" w sensie, czy bylby w stanie? Czy raczej ze mial w konkretnej sytuacji lub miewa tak zawsze? Powodem moglo by byc na przyklad to, ze to ktorys z kolei orgazm pod rzad. Juz trzeci ejakulat w ciagu paru godzin moze zawierac bardzo malo spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szkoły Adrianie
do szkoły spierdalaj Ostatni moment żeby zwalic gruszke w ławce pod fizyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HARCMISTRZ
proszę nie prowadzić takich tematów z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian m
harcmistrz jebnij sie w leb sam jestes dziecko guwniarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian m
ido moj lize jaja huj cie to obchodzi jak ja pisze to moja sprawa a jak chceszto sama wypierdalaj do szkoly a drzwiami to sobie glowe przyczasnij to moze zmadrzejesz. i takie jedno pytanko Ty nigdy bledu nie zrobilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian m
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MeSZCZyzni nie maja orgazmow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×