Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dekoracja samochodu dla rodzicow

Polecane posty

Gość gość

Wiadomo rodzice swoim strojem powinni sie wyrozniac strojem wsrod weselych gosci ale rowniez powinni sie wyrozniac samochodem. Wiec wpadlam na pomysl zeby im rowniez udekorowac samochod ale nie tak bogato jak panstwo mlodzi tylko znacznie skromniej. Moi przyszli tescie maja chevroleta captive granatowa wiec jasne kolory na masce bedzie widac 4 pojedyncze roze łosoś na ukos i klamki rowniez beda ozdobione roza i tablice tez z napisem rodzice pary mlodej. Co o tym myslicie czy rodzece tez powinni miec udekorowany samochod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie ja widzialam na kilku slubach ze rodzice jechali udekorowanym samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ja tez chce zeby moi rodzice mieli udekorowany samochod balonami plus kokardki na klamkach i tablece z napisem m Rodzice Pary Młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"teście"- zamiast dekoracji na samochód zainwestuj w słownik analfabetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy limyzyna wiec nasi rodziece beda mieli udekorowany samochod tak jak para mloda by jechala samochodem niech tez sie czyja jak para krolewska hihi jadąca ulicami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie zeby rodzice jechali rowniez jakims zabytkowym autem lub lumuzyna hmm ja mysle ze to fajny pomysl rodzice tez poczuja sie docenieni i wazni a jak fajnie to bedzie wygladalo kiedy dwa zabykowe auta ladnie udekorowane beda jechać a za nimi korowod pozostalych samochodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie udekorowane samochody będą miec nie tylko rodzice i teściowie, ale również chrzestni oraz rodzice chrzestni naszego dziecka - bo już go mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak beda mieli wszyscy gosciee udekorowany zeby pozostali gapie widzieli jadacy slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i u mnie właśnie wszyscy będą mieli, a co? Kto bogatemu zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe nikt bogatemu nie zabroni, a zwłaszcza rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×