Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Depresja.

Polecane posty

Gość gość

Kurcze, kiepsko się czuję... Nawet w domu, często czuję się obco... Jakby Świat się zmienił. Nabrał szarych barw, zdarza się, że boję się Świata i ludzi. Panika... Czuję się jakbym umierała albo już umarła. Czuję ciężar, niepokój, strach i lęk... Nie sypiam normalnie. Czuję jakbym miała w czymś zamkniętą głowę... Najchętniej to bym zniknęła, odstrzeliła ją sobie... Ból jest dla mnie przyjemny, a kiedyś? Kiedyś go nienawidziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zglos sie jak najszybciej do psychologa albo psychiatry masz chwilowy dolek zyciowy ale dasz rade najwazniejsze ze jest zdrowie pomysl co maja ludzie bez rak nog albo tych co leza w lozku i nie moga sie podniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam, mam leki. Boję się tej choroby... Ona jest u mnie bez większego powodu. Wiem, są ludzie co mają gorzej... Chyba zapiszę się na psychoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam, mam leki. Boję się tej choroby... Ona jest u mnie bez większego powodu. Wiem, są ludzie co mają gorzej... Chyba zapiszę się na psychoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś z depresją???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresyjnaa087
Też mam depresję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Nie musi byc oczywisty powod. Kto wie co sie dokladnie dzieje z neuronami? A moze byc kilka czynnikow, miedzy innymi jakies inne fizyczne schorzenie, jednym ze skutkow jest depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pora roku też nam nie sprzyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, dokładnie... Przy najmniej nie jestem sama. :) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×