Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takczynie

dla dobra dziecka

Polecane posty

Gość takczynie

Dzisiaj byliśmy w sądzie. Ojciec biologiczny walczył o kontakty z dzieckiem bo mu je ograniczyłam z powodu lęku przed ojcem. Sąd zjechał mnie od góry do dołu na wstępie. Potem obraził mówiąc że teraz kobiety są najgorsze i że to na pewno moja wina. No i uświadomił że nie mam żadnych szans a jak jeszcze go wkurzę to zwrócę wszystkie koszty sądowe. Masakra. Ale nic ojciec walczył. A raczej jego Pani adwokat którą wynajął. Miał trzech świadków. Kazano przyjechać mi z dzieckiem ale go nie przesłuchał. Zeznania jego ojca i matki uświadomiły Sędziemu że wcale nie jesteśmy z mężem źli i praktycznie to oni mnie wybronili. Ale ciągle gadali że mają żal bo nie wiedzą dlaczego go zostawiłam mimo że kiedyś im to powiedziałam. Dla dobra dziecka poszłam z ojcem na ugodę na co Sąd był w szoku że się porozumieliśmy w ogóle. Nawet dodatkowo pozwoliłam mu na kontakty poza dniami wyznaczonymi. Dodatkowo pomyśleliśmy z mężem żeby dla jej dobra zaprosić ich na weekend wszystkich z konkubiną tego ojca i ich dzieckiem żeby było łatwiej z tymi kontaktami. Napisałam tej babci że chcę wyjaśnić żeby wszystko było jasne i żeby przestali mieć do mnie żal o to że go zostawiłam ale że on po prostu mnie zdradzał w ciąży i po porodzie a nawet później jak się schodziliśmy z powrotem. No i w końcu minęła mi ta miłość do niego i ułożyłam sobie życie. Ona mi na to że nie interesuje ją to i zaczęła mnie zastraszać a w Sądzie była taka miła. I dalej będzie żyła że zmarnowałam mu życie bo znalazł sobie kobietę 13 lat starszą przeze mnie oczywiście. Mimo to dalej nie wiem co robić bo jednak dalej jest dziecko. Zaprosić ich jednak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Ty jestes chaotyczna kobieto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×