Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego dla kobiet liczy się tylko wygląd faceta, a inteligencja nie ma żadnego

Polecane posty

Gość gość

pozytywnego wpływu na powodzenie u kobiet...Znajdują tylko faceta o tzw. inteligentnym spojrzeniu, który równie dobrze może nie mieć znaczenia. Inteligencja tylko przeszkadza. Zaobserwowano, że mężczyźni z niższym iq mają znacznie więcej partnerek seksualnych niż Ci z wysokim. Gdyby kobiety leciały na inteligencję i wygląd to chodziłyby do łóżka z przystojnymi, ale inteligentnymi, a nie z przystojnymi idiotami. Jeszcze bym to zrozumiał, gdyby nie kłamały, że inteligencja jest bardzo ważna, ale każda tak mówi, a żadna według tego nie postępuje. Jak facet jest przystojny to ewentualnie wmówią sobie, że jest inteligentny, ale bezpodstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni z mniejszym IQ mają więcej partnerek seksualnych, bo nie umieją panować nad pociagiem. Zastanawia mnie, dlaczego oskarżasz kobiety o to, że z nimi chodzą, przecież jasne jest, że na jedną noc patrzy się tylko na wygląd partnera :D. Ty byś szukał mega inteligentnej tylko do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ktora na
jedna noc bierze polglowka jest plytka i pusta. brzydzilbym sie taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi wylącznie o niezobowiązujący seks, to inteligencja tu nie za bardzo potrzebna. Bardziej umiejętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale z kimś muszą ten popęd realizować. Ja patrzyłbym na wygląd na przygodną znajomość, ale ja nie chodzę, nie mówię i nie piszę wszędzie, że inteligencja u faceta jest "symbolem seksu" a kobiety, które potem pierwsze co robią to j*bią się z tępymi przystojniakami, których tylko siłownia interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak z półgłówkiem mogłabym cokolwiek?przecież ani rozmowa by się nie kleiła,nic by nie zaiskrzyło,zero chemii ,,,no to jak? musi być to coś,i wygląd to zupełnie nieistotna sprawa,choć jak jeszcze facet nam się podoba fizycznie,to jeszcze lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni z iq wysokim mają taki sam popęd jak Ci z niskim, tylko że nie ma na nich chętnych, bo nie ma zwierzęcego przyciągania. Lepsze jest bezrozumne, ale jurne zwierzę( najlepiej czarne) które spuszcza się na ryj. To z inteligencją to ściema, którą kobiety serwują od dawna by nie wyjść na płytkie. One nawet w związku będą tkwiły z tępakiem, tylko dla pięknych oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak słyszę o: "to coś" to mi się nóż w kieszeni otwiera, bo wiem co to jest. Czyste zwierzęce przyciąganie wywołane niskim iq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska ktora idzie
do lozka z pustym przystojniakiem sama jest pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby gadało do Ciebie dwóch facetów, pierwszy przystojny iq 100 drugi nieprzystojny iq 150 to gapiłabyś się w pierwszego jak obraz, a drugiego nie słyszała i ignorowała. Widziałem już takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiedziałbym, że tylko... to już zależy od kobiety. Dla niektórych jest wygląd jest najważniejszy, a dla niektórych nie, tak samo jak w przypadku facetów. Szczerze mówiąc nie wyrażam szczególnego zainteresowania kobietami, które mi się podobają i to chyba oczywiste. Inteligencja jest bardzo ważna (wolałbym siedzieć całe życie sam zamiast męczyć się z ograniczoną partnerką z którą nie miałbym o czym rozmawiać). Nie wiem dlaczego takie wielkie zdziwienie i oburzenie budzi fakt, że kobieta szybciej zainteresuje się przystojnym mężczyzną niż brzydalem. Inteligencję weryfikujemy z czasem, czasem okazuje się że mimo zachęcającej powierzchowności ktoś jest kompletnym kretynem i wtedy rezygnujemy, ale zaczyna się głównie od wyglądu zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Ktoś musi nam się przede wszystkim podobać, może odbiegać od "klasycznego" piękna, ale w naszym odczuciu musi być ładna/ładny. Do tego znowu te same przykłady tylko i wyłącznie w jedną stronę: "przystojny - niskie iq", "brzydki - wysokie iq". Otóż są przystojni goście bardzo inteligentni, tak samo jak są inteligentne przepiękne kobiety. Nie rozumiem czemu przez zakompleksione osoby cały czas pielęgnowany jest stereotyp pustego przystojniaka. Inteligencja nie ma nic wspólnego z wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, uważasz się za inteligentnego, ale nie masz powodzenia, tak? inteligentny samiec, niezależnie od swojego wyglądu, będzie wiedział jakie ma atuty, a jakie ma wady i będzie wiedział czego unikać i co może wykorzystać, jak sprawić, by kobieta poczuła pożądanie. i owszem, większość kobiet poleci na przystojniaka. tak jak większość mężczyzn poleci z wywieszonym jęzorem do ślicznej i zgrabnej. bez względu na płeć, jesteśmy ludźmi i tak naprawdę bardzo podobnie patrzymy na te rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×