Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosze o szczera odpowiedz

DLACZEGO TEN FACET TAK Reaguje ?? Bardzo prosze o odp.z Gory dziekuje

Polecane posty

Gość Prosze o szczera odpowiedz

Spotykalam sie z facetem ktory co jakis czas mi dokuczal ,jak go nie chcialam,nie chcialm sie z nim spotykac to wyzywal ,ze dzifka ,ze brzydka ,ze ok nie chce juz ze mna sexu bo i tak brzydka jestem ,takie tekst potrafil mi powiedziec przez telefon ...plakalam pozniej... przykro mi bylo... bo tak to latal za mna wydzwanial jak szalony.. raz mi powiedzial ze nie pdooba mu sie to ,ze Ja chodze jak jakis PAW",,, i raz mowi ze on ladniejszy od emnie jest w wpadl w smiech... raz zadzwonil tez i mowi "teraz to ladniej wygladasz" oczko.gif ...... ehhh ,a on jak wygladal ?... Niski jak na faceta ,maly penis,niezbyt dobrze bzykal , ma lysine na srodku glowy... jakies brzydkie nogi takie chude ...smutas.gif a ja ogolnie podobam sie facetom ... a on tak mi dokuczal... A jak ubralam sukienke,wystroilam sie to wkurzal sie cholernie,mowil ze wygladam jak dzifka...albo jak dzwonil do mnie kolega ,jak rozmawialam z kolega przez telefon ,to byl wsciekly pozniej zlosliwy... Dlaczego tak sie zachowuje o co mu chodzi w koncu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co mu chodzi? proste. musi kogos poniżyc, by samemu sobie poprawic samopoczucie - zwykły zakompleksiony typ, w dodatku zazdrosnik, i cham, zwiewaj w podskokach, z kim ty się zadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za teks ": wyglądasz jak d****a" facet byłby skreslony na amen. No, ale to ja... nie dam sobą pomiatać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,ale dlaczego tak reaguje ?i po co sie w ogole spotyka jest zazdrosny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest zwyczajnie pie*dolnięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cos wiecej ? niz teksyt typupsychiczny,pier dolniety #?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to typ kolesia ktory najchetniej zamknał by cie w domu,******* i nie wypuszczał na zewnatrz. on to wszystko mowi zeby cie szantazowac emocjonalnie. jak ubierzesz sie w sukienke to jest zly bo widzi ze inni faceci na ciebie patrza co sprawia ze staje sie zazdrosny i boi sie stracic cie. uciekaj od tego smiecia jak najszybciej bo łysieje i jest prymitywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego zazdrosny ,jak czasami mowil mi ze jestem brzydka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakis swir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie cos madrego...ale niepowazni jestescie w wiekzsosci.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałem, nie dociera. No to brutalniej i szczerze bardzo. Obraża cie i poniża, bo dzieki temu czuje sie kimś lepszym, przynajmniej od ciebie... - jesteś w jego posiadaniu - to on uważa, że jako jego ' rzecz'', może cię tak traktować. I nie moga inni sie na ciebie patrzeć, bo moga ciebie mu odebrac i wtedy nie będzie miał nad toba władzy a on lubi miec władze nak kimś. Jak ma władzę czuje się LEPSZY nie pytaj mnie DLACZEGO, bo nie wiem, dlaczego ten ktoś ma takie ZABURZENIA PSYCHICZNE Uciekaj, jak ci resztki rozumu zostały a on ci jeszcze mózgu nie wyprał. Uważaj, bo za chwilę będziesz go bronic, bo on " taaki dooobry"- czyli wpadniesz w syndrom sztokholmski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BABO, czemu TY nie masz SZACUNKU DO SIEBIE SAMEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dlaczego ,ale odpwoiedz na zadane pytanie..autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego sie z nim spotykasz jeśli podobasz sie facetom? :o Lubisz jak sie do ciebie mówi dzivka? Lubisz być poniżna? Są takie kobiety wiec pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tu zrozumiec faceta
Ale ja czesgos tez nie rozumiem ,skoro mowi jej ze jest brzydka -czasami,to po co chce sie z nia nawet chcby na sex spotykac ? i dlaczego zazdrosny jest o nia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywwiscie ,ze nie lubie jak mi dokucza ...mowilam mu ,ze tak prawdziwy mezczyzna sie nie zachwouje ,ze tyle mnie obrala,a on na to "ze wie ,ze glupi byl" i glupio mu sie zrobilo,pozniej byla jakas sytuacja i chcial mi na sile udownic ,ze jest meski..jak mu powiedzialam,ze tak sie prawdziwy mezczyzna nie zachowuje nie postepuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten facet to zjebb!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego spotyka sie z nia chocby na sex ,skoro mowi jej czasami ,ze brzydka jest ?? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee, tam. Jakiś małolat i tyle. Chce "zaimponować" ino chłopczysko nie potrafi inaczej jak od razu z grubej rury wyskoczyć. Ze też jest nad czym rozkminać, phi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaimponowac ?? czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czym. Kto smarkacza zrozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma 33 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ma i 100 :-) Niektórzy faceci to dzieciaki do końca życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ,ale zeby tak sie zachowywac i nawet nie wiadomo o co mu chodzi tak naprawde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetow nie da sie zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy facete pewny swojej meskosci nie wyzywa kobiety,nie zachowuje sie w ten sposob,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×