Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dave_Gahan

Dlaczego żadna Polka nie ma znanego zagranicznego męża ?

Polecane posty

Ostatnio zastanawiałem się nad tym ciekawym zjawiskiem. Mnóstwo Polek ma partnerów z zagranicy, ale zawsze są to faceci o niskim statusie społecznym. Nawet te najbardziej znane typu Krupa, Liszowska, Figura, Kayah, Chodakowska mają za partnerów totalnych "no name", prawdopodobnie one ich utrzymują materialnie. Nie słyszałem o ANI JEDNYM przypadku, żeby jakakolwiek Polka miała naprawdę znanego partnera. Z drugiej strony są polscy mężczyźni, tak poniżani na tym forum, wyzywani od cebulaków i sandałowych skarpeciarzy. Jednakże np. Radek Sikorski ma znaną żonę Annę Applebaum. Piłkarz Łukasz Szukała ma za partnerkę Alexandrę Stan, znaną piosenkarkę. Czy ktoś potrafi wytłumaczyć to zjawisko? Dlaczego polskie kobiety nie potrafią "wyrwać" niczego lepszego niż jakiś kelner z Egiptu czy dżihadysta ze Strefy Gazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nadaja sie tylko na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz Liszowskiej jest milionerem i jednym z bardziej zanych skandynawskich biznesmenow Maz Magdy Mielcarz Adrian Ashkenazy jest milionerem z jednej z najbardziej znanych Nowojorskich rodzin Pomijajac kwestie tego, ze twoj post to marna prowokacja to zupelnie mijasz sie z prawda :) Zagraniczni mezowie moich kolezanek sa wykladowcami akademickimi, lekarzami a w 'najgorszym' wypadku dobrze radzacymi sobie facetami z porzadna prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina Gruszka i Igor Wyrypajew ( Rosyjski reżyser )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu: Mąż Liszowskiej nie jest żadnym milionerem, to oszust, bankrut i totalnie nieznana osoba w Skandynawii. Mąż Mielcarz jest z pochodzenia Polakiem, więc nie liczy się. Mój post nie jest żadną prowokacją. Nie wątpię, że Twoje koleżanki mają wykładowców akademickich i lekarzy, pytałem jednak o "top menedżment" a nie "middle class". Żadna Polka nie miała nigdy faceta z absolutnej czołówki. Mam na myśli długi oficjalny związek, a nie bunga bunga. Zapraszam do dalszej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bachelda Curuś była z tym aktorem z Hollywood i ma z nim nawet dziecko. Nie pamiętam nazwiska jego ale bardzo popularny aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem, ale Igor Wyrypajew nie jest znanym światowym reżyserem. Pytam o totalną czołówkę typu Christiano Ronaldo - Irina Shayk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jean Reno mial zone z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colin Farell na Bachledę Curuś mówi "matka mojego dziecka" ; Mąż Krupy to totalny "no name", znany z tego, że jest mężem Krupy. Dziewczyny, nie zrozumiałyście tematu... Chodzi mi o faktycznie znanych zagranicznych mężczyzn !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No do bra pajacu! Bachelda Curuś była 3 lata z Collinem Farellem i ma z nim syna. Co powiesz ns to debie? Twoja durna teoris legla w gruzach, ojoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matt Dusk ma żonę Polkę. Zawsze oczywiście możesz napisać, że nie wiesz kto to jest (tylko nie wiem czy to problem Duska, czy Twój). Podobnie Patrick Wilson. O wszystkich takich sytuacjach (on znany, ona nie) pewnie nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie wole facetow z middle class, balans miedzy pracy a zyciem osobistym jest zachowany nie musze umawiac sie na spotkanie z wlasnym mezem przez jego sekretarka :) Zarobki przyzwoite, zycie fajne czas na wspolne wyjazdy i po prostu zycie Nie mam potrzeby blyszczenia wsrod socjety i chwalenia sie mezem, ktore jest Bogiem w szczurzej korporacji, Wolimy wspolnie polezec na tajskiej plazy, podyskutowac o fajnych ksiazkach i pojsc do opery Bylam na kilku randkach z bardzo slynnym brytyjskim architektem, mlodym utalentowanym, odpowiedzialnym miedzy innymi za 5 terminal na Heathrow i kilka sky scrapers Facet byl tak w sobie zakochany, ze nie da sie tego opisac opowiadal tylko i wylacznie o sobie a kolacje zamowil dla mnie wedle swojego uznania nie pytajac nawet o to co chcialabym zjesc Byl niesamowicie zdziwiony kiedy odmowilam kolejnego spotkania, nie mam zamiaru zyc blaskiem faceta ani bic mu poklonow :) Wydaje mi sie, ze Polki to takie wlasnie pragmatyczne babki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Matka mojego dziecka' Zaraz zaczniesz wmawiać wszystkim, że wynajał Polke na surogatke. Byli małżeństwem dutna pało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jean Reno pierwszy dobry przykład. Chyba właściwie jedyny. x Przestańcie pisać o Colinie Farellu bo pęknę ze śmiechu :) Przecież on miał na boku 100 innych kobiet, a akurat z Alicją zdarzyła mu się wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadką to Ty jesteś. A myślisz że CR i inni przez Ciebie wymienieni nie mają 10 innych na boku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matt Dusk, Patrick Wilson fajni faceci, ale nie są to supergwiazdy. x gość dziś Ciekawe to co piszesz, ale to jest temat na całkiem inną dyskusję (offtopic). Też wybieram się na tajską plażę pod koniec roku, czekam tylko aż się tamtejszy politycy uspokoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie jest znany to już "niski status społeczny"? Większość ludzi żyjących na wysokim poziomie wcale nie jest znanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpisuję sfrustrowanym gościom, które obrażają moją osobę. Szanuję sobie wysoką kulturę dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bachleda Curuś i Lipnicka mają bardzo znanych męzów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza Miko i Val Kilmer. Nie trwalo to dlugo, ale chyba nie zaprzeczysz, ze Kilmer to gwiazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tych kobiet które wymieniłeś nie znam (ich polskich mężów też nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dosyć znamienne, że co druga wypowiedź dotyczy Bachledy-Curuś. To chyba najwyższa karta, jaką Polki mają w rękawie. Mąż Lipnickiej znany jest tylko w Polsce, wyemigrował tu w latach 70-tych. Co ciekawsze po 40- latach mieszkania w Polsce nadal nie nauczył się mówić po Polsku. Świetny przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona John McInerney z Bad Boys Blue jest Polką i on nawet mieszka tu w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilmer to oczywiście gwiazda, chowałem się na jego filmach, no ale litości! Zamoczył Izę i porzucił, faktycznie jest się czym chwalić. Od tego czasu miał pewnie kobietę z każdego możliwego kraju świata (może z wyjątkiem Korei Północnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Co ciekawsze po 40- latach mieszkania w Polsce nadal nie nauczył się mówić po Polsku. Świetny przykład xxx a to miał sie nauczyc? Po co?:O zeby zaskpokoic twoje chore ambicje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj lepiej przykład ilu Polaków ma żony z innego kraju :D nawet sławne nie musza byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anja Rubik jest żoną sławnego modela, mąż Liszowkiej to poważny biznesmen (nic dziwnego, że nie bierze udziału w medialnym cyrku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John McInerney z Bad Boys Blue znany był 30 lat temu, teraz grywa po wiejskich festynach. Ale faktycznie jest to międzynarodowa postać, lubię jego muzykę, jednakże ma despotyczną i zaburzoną osobowość (wyrzucił obu murzynów z BBB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny zauważyłyscie że polscy męzczyzni zazdroszczą nam powodzenia?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×