Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.halinna

długopis i nie tylko

Polecane posty

pochwalę się nowym zakupem na święta dla brata. kupiłam mu długopis, pendrive, dyktafon i kamerę w jednym! i to w bardzo przystępnej cenie. http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1126 podoba mi się ten gadzet, fajna zabawka, zastanawiam się czy sobie też nie kupić :P podoba wam się? mam nadzieję, że nie tylko ja sie tak podniecam i mojemu bratu tez sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój bart to agent Tomek
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat się składa, że ma na imię Tomek, ale bądź co bądź agentem nie jest. po prostu wiecznie narzeka, że się nudzi na wykładach więc może będzie miał jakieś ciekawe zajęcia co by zwalczyć nudę. w każdym razie dlugopis mi się podoba. coś a la sprzęt Jamesa Bonda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahha
to jakas reklama ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
super sprzęcik,na pewno bratu się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie taki sprzęt na pewno się bratu spodoba;) Niedługo walentynki i może kupię swojemu chłopakowi taki prezent ;) jak zajrzałam na stronę wassermana to ten długopis wygląda naprawdę obiecująco i jest niedrogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnisty ten długopis. Taki wszystko w jednym :) Też bym chciała taką mini kamerkę, bo lubię takie nietypowe gadżety :P Przykładem na to jest pendrive ktorego kupiłam i mojemu chłopakowi i sobie na walentynki: http://www.electro.pl/produkt-ELECTRO_pl_E2_80_9ECiastek_E2_80_9D_Firmowy_PenDrive_ELECTRO_pl_2B_szansa_wygrania_400_zl_na_walenty-E00176,249.html Jest neisamowicie uroczy :) Kojarzy mi się z ciastkiem ze Shreka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lockerzikowka
Witam was. Na tej stronce możemy wygrać znakomite nagrody typu Xbox, PS3, PSP, PSP Go i różne inne rzeczy. Wystarczy tylko mieć zaproszenie na tą stronę i można się rejestrować. Punkty a tak zwane PLZ-ty można zdobywać bardzo szybko a tutaj podaje przykłady: - Za rejestracje dostajemy 2 PLZ - Po rejestracji ukarze nam się gierka taki tetris który trwa 10 sek w tym czasie musimy uzbierać jak najwięcej PLZtów (od 1 PLZ do 50 max - mi udało się zebrać 43 PLZ) Ta gra jest raz na wieczność. - Za zalogowanie się na stronie dostajemy 2 PLZty (raz na dzień) - Za odpowiedź w dziale Dailies dostajemy 2 PLZty (tylko odpowiedź dnia) Ale jeżeli zdobędziemy 20 przyjaciół punkty będą podwojone np. - Za zalogowanie się dostaniemy 4 PLZ - Za odpowiedź dostaniemy 4 PLZ + koszulka Lockerz gratis! Ja w tej chwili mam 84 PLZ a gram około 1,5 tygodnia Pewnie nurtuje was pytanie czy ta strona to jakieś oszustwo, ależ nie. Lockerz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Niektóre nagrody które możemy wygrać po uzbieraniu punktów. - PS3 - 675 PLZ - Nintendo Wii - 250 PLZ - PSP 3000 - 200 PLZ - PSP Go - 675 PLZ - Różne gry (większość na konsole) - 100 PLZ - Telewizor Full HD 42' - 2000 PLZ - Pendrive 2 GB - 40 PLZ i wiele wiele więcej nagród CHcecie zaproszenie?? Piszcie na mejla: mycha9393@o2.pl ;) POwOdzenia w zdobywaniu nagrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyy.................
A na jaki kolor pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, całkiem to niezłe jest. Ale szczerze powiedziawszy, zważając na wybór na innych sklepach internetowych i ceny, to wolę jednak kupować wszystko osobno. Chociażby na magicznej planecie jest niezły i tani sprzęt. Więc raczej nie ryzykuję za zakupami 5 w 1 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×