Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Okularnica0000

Do osób noszących soczewki

Polecane posty

Gość Okularnica0000

Zapisałam się właśnie na wizytę doboru soczewek. Przez 9 lat męczę się w okularach, jakie to uciążliwe, o zgrozo. Powiedzcie mi, jak Wam szło pierwsze zakładanie i zdejmowanie soczewek ? :) bo już mnie chłopak straszy, że zobaczę, jaki to dopiero ból, jak mi soczewka wpadnie pod powiekę itd. A ja jestem taka podekscytowana, że w końcu będę miała "zdrowe" oczy bez okularów :) w sensie, że będę mogła się tak poczuć :) więc jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnica0000
Ktoś odpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie tak strasznie, po pierwsze to nie boli w ogóle, oko nie jest unerwione, nie masz się czym martwić, a po drugie to c***an pokaże jak to zrobić, aby poszło szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwiiii
zaczelam nosic soczewki w 2008r, nosze do teraz. przerabialam roznego typu, lacznie z kolorowymi Acuvue, nie wyobrazam sobie noszenia tylko i wylacznie okularow, do pracy, miasta zawsze nosze soczewki, w domu okulary by oczy troszke odpoczely. wiadomo, czasami przytrafi sie jakas mala tragedia- i twoj kolega ma racje, nie raz przy ostrzejszym wybuchu placzu soczewka przeniosla sie w jakies odlegle miejsce i konczylo sie na wyciaganiu jej peseta :D ale tragedii nie ma, dbaj o niej, uzywaj kropli do oczu, ZAWSZE SCIAGAJ NA NOC i pamietaj o zmywaniu makijazu tylko po wczesniejszym ich zdjeciu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja równiez od jakiegoś czasu noszę - równiez przestawiałam się z okularów na soczewki kontaktowe, tu miałam konsultacje - www.medis.pl/okulistyka.html i okulista pokazał mi jak je zakładać, zdejmować itp. Nie ma się co martwić, dobry lekarz wszystko wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam soczewki dobierane u okulisty własnie, wraz z konsultacjami u optyka tutaj - www.drmichnowski.pl nosza się dobrze, a jak zakładać tez mi lekarz pokazał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja soczewki nosze juz prawie od 10 lat i pamietam ze pacztki byly troche niezdarne, ale teraz to kilka sekund i soczewka w oku jest. To spotkania i nauka nakladania soczewek i dbania o niej jest fajenym rozwiazniem. Ostatnio bylam z moja koleznka w tym salonie http://www.poloptyk.pl/soczewki-kontaktowe.html bo tez byla na przeszkoleniu bo zaczela nosic soczewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie spamerki :O Ja noszę soczewki wiele lat i nigdy mi soczewka nie weszła pod powiekę, nie wiem w ogóle czy to jest możliwe, bo niby jak jak taka duża jest, nie to co rzęsa. Nie znam nikogo komu by to się stało i to chyba taka miejska legenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie generalnie soczewki to mega indywidualna kwestia jest. Po pierwsze trzeba solidnie przebadać wzrok, po drugie - wrażliwe oczy mogą sobie z nimi po prostu nie poradzić. Grunt, podstawa inaczej mówiąc - znaleźć solidne miejsce gdzi je wybiorą, w moim przypasku jest to optyk http://www.optyk-promed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam od lat soczewki i jestem zadowolona. Odpowiednie pomogl mi dobrac optyk http://www.poloptyk.pl/gabinety.html ktory przez zakuppie zrobil mi jeszcze jakies dodatkowe badanie żeby się upewnic ze takie a nie inne soczewki mi dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×