Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolita22

DO SZUKAJĄCYCH SPONSORA, POMOGĘ, DORADZĘ...

Polecane posty

Gość lolita22

Pomogę doradzę tym które chcą zacząc szukać. Zaznaczam, że nie pomagam dziewczynom, które szukają na godzinę lub dwie. Pomogę szukającym na stałe jednego faceta. Podpowiem co i jak ale nie szukam dziewczyn do pracy. Sama miałam sponsora, moge udzielić rad i nie polecać dawania ogłoszeń na mieście w internecie znam wiele środków ostrożności-pomoge. Jeśli któraś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukammmm
jestem zainteresowana ...nie interesuja mnie godz tylko zdrowy sponsoring ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukammmm
lolita...jestes hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita22
dziewczyny nie bede pisać tutaj. Zajmuje sie tym i mialam dwóch poważnych sponsorów prosze piszce na maila ona26031@wp.pl odpisze na pewno i udziele rad bo najwazniejsze jest bezpieczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita22
Dziewczyny jeśli któraś nie napisze niech i tak dba o bezpieczenstwo. Pytanie najwazniejsze przed spotkaniem czym sie zajmujesz. Ma firme, sprawdz na necie nigdy nie podawaj swojego telefonu. Kup drugi numer. Zawsze pytaj czego oczekuje, zawsze ile miesiecznie moze przeznaczyć. Bez ceny sie nie spotykaj, zawsze ma napisac ie miesiecznie moze dac. Pytaj za ile spotkań i zawsze pamiętaj: NIGDY NIE SPOTYKAJ SIE NIE ZNAJĄC NUMERU! Nigdy nie umawiaj sie póki nie ustalisz ile spotkań w tygodniu! To ważne i to bardzo, ale dlaczego już to wyjaśnie w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita22
Uprzejmię informuję że nie pracuję w żadnej agencji i mailowo mogę udostępnić swój numer żeby udzielić rad dziewczynom takim jak ja. Zaznaczam, że nie werbuje dziewczyn, nie szukam sponsorów. Mogę jedynie pomóc by zachować środki bezpieczeństwa i doradzić w szukaniu stalego, jednego sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita22
podbijam swój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek po 20...
a ile można na tym zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaXYZ
a gdzie takiego mozna znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita22
dobra, a tak naprawde to prowadze burdel mam na imie zocha i mlode naiwne kurewki sciagam na zla droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszukasponsora
hej jestem szczuplutką i bardzo miłą i bardzo wesołą dziewczyną uzdrowie Twoje zycie , aby żadna seksualna monotonia i rutyna nie powstała w nim już nigdy!.Zmysłowa, atrakcyjna o pięknych długich nogach, zaprasza na przepełnione erotyzmem spotkanie, które na długo zapadnie w Twojej pamięci .Zapraszam . zależy mi na na seksie w jak najlepszym namiętnym wydaniu .Jestem pewna że widok mojego jędrnego opalonego tyłeczka spowoduje że będziesz chciał ,będziesz Pragnol penetrować moja mala,Kultura, higiena i dyskrecja zapewniona,za wsparcie finaansowe odwdziecze sie ,podam cene 150 zl za 2 godz ,pasuje >? czy inna cene zaplacisz?nie mam lokum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszukas po
hej jestem szczuplutką i bardzo miłą i bardzo wesołą dziewczyną uzdrowie Twoje zycie , aby żadna seksualna monotonia i rutyna nie powstała w nim już nigdy!.Zmysłowa, atrakcyjna o pięknych długich nogach, zaprasza na przepełnione erotyzmem spotkanie, które na długo zapadnie w Twojej pamięci .Zapraszam . zależy mi na na seksie w jak najlepszym namiętnym wydaniu .Jestem pewna że widok mojego jędrnego opalonego tyłeczka spowoduje że będziesz chciał ,będziesz Pragnol penetrować moja mala,Kultura, higiena i dyskrecja zapewniona,za wsparcie finaansowe odwdziecze sie ,podam cene 150 zl za 2 godz ,pasuje >? czy inna cene zaplacisz?nie mam lokum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chylisz czoła czyli...
Daj namiar Ty wyżej, to pogadamy prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaszukaspo
to podaj email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chylisz czoła czyli...
alien@mixbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barany hehehe zalosni jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lolita22, Twój mail nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki1981
Kobiety z Łodzi i okolic zapraszam. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×