Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hermiona969

DOBRY GINEKOLOG WARSZAWA

Polecane posty

hej dziewczyny nie wiem czy był już taki temat,bo jestem nowa.ale mam pytanko czy znacie godnego polecenia ginekologa w Warszawie??to bedzie moja pierwsza wizyta więc chciałabym kogoś zaufanego,dobrego.i dodatkowe pytanie:lepiej kobieta czy mężczyzna?wiadomo że bardziej przeraża mnie myśl mężczyzny ale słyszałam że są delikatniejsi.proszę o rady :) dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikakulma
Ja polecam ci ginekologów z Alfa-Leku przy Nowym Świecie. Polecam, świetna lecznica. Ja chodzę tam od dawna do doktora Kilijańczyka, ale jak nie chcesz do mężczyzny (to bez różnicy, serio - to są lekarze, to ich praca) to idź do doktor Broś-Konopielko - chodzi do niej moja siostra. Daj znać czy skorzystałaś z rady :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina g
Znalazłaś już? Jeśli nie to polecam przejść sie do Boramedu. Tam są lekarze wielu specjalizacji, ginekolodzy też. Mają nowoczesny sprzęt, więc zrobią od razu wszystkie potrzebne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudyna
Ja dzięki mojej mamie trafiłam do Boramedu w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Mam trochę złe wspomnienia dotyczące ginekologów i cieszę się że w końcu trafiłam do dobrego centrum medycznego. Mają naprawdę dobrych specjalistów i z szacunkiem podchodzą do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatek chyba lepiej do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiakk
Na pierwszą wizytę bym wybrała kobietę chyba swobodniej bym się czuła. Już sama wizyta jest stresująca. Polecanym ginekologiem w Warszawie jest ta Pani http://medichouse.pl/zespol/tatiana-szymborska/ Ma spore doświadczenie. I bardzo dobry sprzęt. Nie ma się czego obawiać po wizycie będziesz się śmiać z siebie i swoich obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jan Modzelewski z www.tommed.waw.pl jest naprawdę w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama byłam niedawno pierwszy raz u ginekologa i uważam że zdecydowanie lepiej do kobiety. Czułam się mniej zawstydzona niż u mężczyzny a poza tym kto nie zrozumie lepiej kobiety niż duga kobieta i to jeszcze tym bardziej w tak intymnych sprawach. Wybrałam doktor w www.polmed.pl na Targowej bo poleciła mi ją koleżanka i naprawdę świetna kobieta. Na samym wstępnie już rozładowała całą sytuację poczuciem humoru (chyba musiałam wyglądać na naprawdę przestraszoną ;-)) i spokojnie wytłumaczyła nie tylko jak będzie wyglądało badanie ale i opowiedziała o chorobach kobiecych i antykoncepcji. Samo badanie delikatne także w ogóle nie ma się czego bać. Jedyne co to mój błąd że za długo z tą pierwszą wizytą czekałam chyba tylko z głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie opinie na rankingu. Np. https://ranking.abczdrowie.pl/c/3,ginekolog,1492,warszawa To zawsze skuteczny sposób na wybór odpowiedniego lekarza dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allisja
ja jestem zadowolona z Boramedu - tam są doskonali specjaliści, dobrze prowadzą badania i pacjentów. Szczerze mówiąc cieszę sie ze trafiłam do nich bo w końcu zostałam dobrze wyleczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mojego ginekologa w Centrum Medycznym doktorA przy trakcie Brzeskim 57 B i mam nadzieję, że jeszcze długo nie będę musiała go zmieniać. Chodzę do doktor Małgorzaty Szpetnar i bardzo jestem zadowolona ;) Są krótkie kolejki ;) Zostawiam Ci link do ich strony https://www.doktora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiecej komentow na znany lekarz i same piatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do ginekologa prywatnie do www.cmprzyparku.pl bo na nfz to trzeba osobno zapisywać się na usg i tym podobne. Lekarz jest bardzo fajny i ma super podejście doi pacjenta. Wizyta przebiega kompleksowo i w miłej atmosferze bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Ja polecam Ci w Medicenter dr Annę Borowiecką-Elwertowską – doskonale prowadziła całą moją ciążę. To szczególnie kompetentny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Tutaj masz link do tego centrum. Można się umówić na wizytę przez specjalny formularz online medicenter.pl/e-rezerwacja/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita

Jak dla mnie najlepszym ginekologiem w Warszawie jest doktor Leszek Bobin. Prowadził moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miły lekarz, służący zawsze dobrą radą. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×