Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dom nie murowany

Polecane posty

Gość gość

Witam! Mam problem związany z technologią budowy. Dużo czytałam z mężem o domach z bali i domach szkieletowych. Z racji, że oboje jesteśmy alergikami uznaliśmy, że drewniane domy sa dla nas o wiele lepsze niż tradycyjne, murowane. Która z tych dwóch technologii jest jednak lepsza? Jesteśmy ze śląska o ile ma to jakieś znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkieletowiec lepszy, w dodatku jak go otynkujesz wygląda jak murowany. Polecam www.superdom.pl - konstrukcja superdomu oparta jest na szkielecie drewnianym, drewno najwyższej jakości, suszone przemysłowo, zapewnia stabilność konstrukcji i pełną naturalność w budowie, konstrukcje są równie wytrzymałe co konstrukcje ceramiczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem taki dom jest naprawdę świetnym rozwiązaniem. Jestem ogromną zwolenniczką takich rozwiązań i sama przygotowuje się do budowy takiego domu. A konkretnie do podpisania umowy z firmą http://apissa.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domy drewniane z bala są przepiękne i bardzo klimatyczne. Dodatkowo czas ich budowy jest dość krótki i łatwo je rozbudować w przyszłości. W jego wnętrzu jest bardzo dobry mikroklimat, który Wam alergikom dobrze by służył. Moi znajomi zainwestowali w taki dom. Budowali go z firmą z Mazur Natur Eko Dom, która buduje z lokalnego materiału bala sosny mazurskiej. Na ich stronie można znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cie pytania dotyczące budowy takiego domu http://www.naturekodom.pl/pytania-i-odpowiedzi Przyjemnej lektury i trafnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domy drewniane rzeczywiście są ładne. Chociaż teraz i tak bardzo często słyszy się o budownictwie pasywnym, które prędzej, czy później zyska jeszcze bardziej na popularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domy drewniane, są super. My z mężem też jesteśmy alergikami, ten dom bardzo umilił nam życie, polecam :) warto współpracować w tej sprawie z nimi www.partner.szczecin.pl są bardzo sumienni podczas wykonywania zlecenia, zrobili nam bardzo ładny domek za niewilkie pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dom drewniany ma większą bezwładność cieplną. Czyli nie oziębia się tak szybko jak murowany ani nie nagrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpracowaliśmy z firmą www.partner.szczecin.pl , moim zdaniem wykonują zlecenia solidnie. Nie znaleźliśmy do tej pory żadnych nieprawidłowości, więc również śmiało mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×