Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lady Sovereign take me on 1371

Dowiedziałam się czegoś okropnego o moim facecie i nie wiem co z tym zrobić

Polecane posty

Gość Lady Sovereign take me on 1371

Otóż był idealny, przystojny, bogaty nienaganne maniery...ale od pewnego czasu (odkąd zamieszkaliśmy razem)przyglądam mu się bliżej i widzę , że: - używa radia do bliżej niezidentyfikowanych czynności - pokłócił się ze mną o antene satelitarną - chciałam dekoder cyfry + a on nie, i załatwił jakiś inny dziwny ,w sumie ładny bo pod kolor elewacji , taki zielony , ale jak sąsiadka mnie pytała z jakiej to telewizji to nie wiedziałam.w dodatku mamy tylko tyle kanałów co wcześniej :( - ma ubrania bez metek - nie ma pępka - kupił teleskop i wiosną oraz latem ciągle gapi sie w gwiazdy... nasuwa mi się tylko jeden wniosek... powiedzcie czy Wam też??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a________________________
Jaki Ci się wniosek nasuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on j e s t
kosmitą :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma pępka to dziwaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Sovereign take me on 1371
no właśnie uważam to irracjonalne...ale to możliwe żeby był kosmitą?!?! Moi rodzice go polubili...a zwykle byli niechętni do moich partnerów ...może on ich oczarował?? boże tak się boję...on teraz wyszedł do biblioteki, ale boję się , że jak wróci przetrzepie komputer i zobaczy co napisałam...i mi coś zrobi??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam na pudlu że
jakaś sławna modelka też nie ma pępka :P A to,że patrzy w gwiazdy to znaczy,że ma ciekawe zainteresowania,a to,że nawet nie wiesz jakiej telewizji macie antenę świadczy o tym,że jesteś głupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on j e s t
o jezu :D:D Ty tak naprawdę czy to prowokacja ?:D:D To możliwe, żeby był kosmitą, czytałam, że niktórzy 'ludzie' to kosmici, którzy mają na ziemi misję do spełnienia.. A czy on jest blondynem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgft
Ta modelka bez pępka to była wpadka photoshopu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawcio Chrupek
Nie, on po prostu musial wychowany w sztucznej macicy, dlatego nie ma pepka. Nakrecili juz o tym nawet serial. Pewnie to podobny przypadek? A ma jakies "moce"? Umie np kierowac czasteczkami wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Sovereign take me on 1371
nie wiem papcio chrupek , nigdy nie przyglądałam się co robi z wodą. A co do pępka - przez to nie chciał współużyć - nie wiedziałam co z nim nie tak, przez pół roku byliśmy razem bez seksu , aż go spytałam czy ma jakiś problem (np. hiv?) a on że ma kompleksy na punkcie ciała, początkowo , uprawialiśmy seks po ciemku...dopiero po kolejnych 4 miesiącach zobaczyłam brak pępka!!! masakra , ale ja go naprawdę kocham...niemożliwe żeby "Obcy"potrafił być tak ciepły, czuły, kochany :( -nie jest blondynem, ma ciemnobrązowe włoski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misska
hej, kurcze, jak super ze trafilam na to forum! I Twoj wpis! Jak to leci w pewnej piosence "mam tak samo jak Ty...". Sluchaj, a Twoj facet spi moze w wannie? Albo slucha nienastrojonego radia? A czasami jak siedzi przed tv to zaczyna sie psuc odbior? I czy dobrze rozumie sie ze zwierzetami? Bo moj jets bardzo podobny do Twojego, chociaz nie mamy telewizora. Zawsze mnie zastanawialy te dziwne przypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam na pudlu że
Nie,no właśnie ona nie ma bo cos jej źle zrobili z pępowiną przy porodzie,a w photoshopie jej właśnie dorobili,żeby wyglądała normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie hardkorami
no jak ktos moze nie miec pepka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Sovereign take me on 1371
kurcze... nie zastanawiałam sie nigdy nad tym...nie mamy zwierząt więc nie wiem, z radiem dokładnie tak :/ słucha nienastrojonego i nie wiem o co mu chodzi, raz mu strzeliłam focha że chce posłuchać gorącej 100 radia eska a on swoje wyszłam to potem mnie przepraszał...w telewizji ogólnie mamy słaby odbiór zwłaszcza odkąd jest ta antena i to nieprawda że jestem głupia!!! inni mają naklejki "cyfra +" telewizja "n" a my??? nic!!! przyniósł ten dziwaczny talerz i już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byc albo nie byc
ja slyszalem, ze takie przypadki sa mozliwe w trakcie porodu. Np pepowina zostaje zle zawiazana i wymagana jest pewna operacja higieniczno - plastyczna, by poprawic wyglad tego miejsca, w zwiazku z czym objawia sie to brakikem pepka, gdyz jest on wycinany, a miejsce to zrasta sie niezauwazalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawcio Chrupek
a sluchaj, a to moze zaczai sie za nim jak robi te dziwne akcje, jak oglada tv albo cos tam z radiem. Poobserwuj go, zaprowadz do znajomych i zobacz jak sie zachowuje wsrod ludiz badz zwierzat. Wez do zoo :D Moze on po prostu jest psycho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zajebistym ciachem
a mozesz zrobic fotke temu talerzowi i ja tu wrzucic? to ocenimy co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Sovereign take me on 1371
do zoo na razie za zimno ma penisa jeśli o to pytasz normalnego ładnego nawet bardzo ładnego :) nigdy u innego nie widziałam takiego ładnego, on chyba nie ma żołedzia czy jakoś tak w ogóle śliczny chłopak, a ja brzydka...jak by był normalny to by ze mną nie był na pewno jest psycho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Sovereign take me on 1371
mogę pokazać fotkę talerza ale to na mejla tylko, nie pokazę publicznie bo mój chlopak może tu trafić.... :( nic nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on j e s t
bejbee7@o2.pl ślij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zajebistym ciachem
casting@rozmowywtoku.onet.pl to mój mejl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zajebistym ciachem
No to wyslij na mojego: jestem.zajebistym.ciachem@gmail.com. A ja ocenie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ufolog
cham@kozacki.pl - mi też, mi też wyślij !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem zajebistym ciachem
to podszyw to mój mail rafamaserak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misska
Hj, kochani, skoro jestesmy juz w temacie to moglibyscie zobaczyc te fotke? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d962ca86fbfc524d.html przedwczoraj wlasnie wygladajac przez okno zobaczylam to w swoim ogrodzie... myslicie, ze to sprawka jakiegos... innego gatunku pozaziemskich istot? :( To podkrawa pod kregi w zbozu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sceptyk ufonomiczny
chyba was ludzie porypalo. To nie sa zadne ufo, to wasza chora wyobraznia, debile! poza tym ta fotka Misski to kazdy mogl to zrobic a ta fotka Lady to to nie tv a jakis talerz kurna konsrukcja jakas, jak to ci niby odbiera telewizje, co? ja pierd.le, nie ma normalnych forow juz, tak zeby czlowiek serio poczytal o pozaziemskich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Sovereign take me on 1371
to nie fair :( wysłałam na te wszystkie ale zjednego mi przyszedl raport że nie dojdzie bo uznało jako spam i do drugiego załacznik nie doszedł a Ty co opublikowałeś wstydz sie ;( narobiłes mi problemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×