Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zajjjcak

Duza bielizna , gdzie ja kupujecie?

Polecane posty

Gość zajjjcak

tylko na duzabielizna .pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaada
A jaka to jest duża bielizna? na 150 w obwodzie pod cyckami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprecyzuj, co rozumiesz przez pojęcie "duża bielizna". Jeśli mowa o biustonoszach z małym obwodem, a dużą miseczką, to ja w swój 70F zaopatruję się w koronka.pl. Swoją drogą, zupełnie nie rozumiem, dlaczego tak ciężko znaleźć sklep z ludzką rozmiarówką... Może to wynika z faktu, że Polki nie bardzo wiedzą jak sobie dopasować odpowiedni stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika99
Moje drogie nie wiem jak wy ,ale ja mam bzika na punkcie bielizny:) Znalazłam fantastyczny, niedrogi sklep w Internecie zakupmnie.pl Teraz mam problem bo nie wiem który komplet wybrać. pomóżcie mi... zakupmnie.pl/106/19/10817/wyprzeda-e/wyprzeda-biustonosz-evita-093.html czy ten? zakupmnie.pl/106/1/11462/wyprzeda-e/wyprzeda-biustonosz-exiting-v-1250.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten drugi. Ja też mam ulubiony sklep z bielizną, koronka.pl. Mają fajnych producentów, między innymi obsessive, który robi naprawdę solidną i kobiecą bieliznę. Teraz ostrzę sobie zęby na strój kąpielowy, bo sezon się zbliża. Po wypłacie zamawiam u nich piękne bikini;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FVSFVS
Znowu zalew spamu szajsowatych sklepów i firm... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhhhea
Na bazarze u ruskich moja teściowa kupuje - takie namioty jak ona nosi tylko tam mają :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - duże rozmairy, czy rozmiary nie spotykane w sklepach? Na pewno w sklepach typowo bieliźnianych *Czar Par np w Szczecinie... KappAhl jest sklepem z duzymi rozmarami wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo88
Ja sama mam rozmiar 80G i wiem jak ciężko kupić coś co pasuje i na dodatek jest ładne! :) ostatnio byłam na pokazie kolekcji Krisline i się zakochałam w ich wzorach! są cudne, a co do rozmiarówki to jest ogromna. Zarówno biustonosze, jak i majtki czy gorsety. Pierwszy sklep z bielizną po którym poruszam się bez skrępowania, że nic na mnie nie będzie pasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKOŃCZCIE Z TYM KRISLINE :O Już się nie da czytać... :O 80G jak najbardziej jest dostępne w pięknych wzorach, Krisline nie jest jakimś jedynym wyjątkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvoniaczkaToJa
polecam najpierw schudnac wtedy mozesz dobrac sobie bez problemu mała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Myślę ze tutaj znajdziesz coś dla siebie www.abcbielizny.pl wybór jest naprawdę szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głaszczka , popieram ja na przykład kupuje z Anity i Feliny, Anita ma nawet do miski I i naprawde mają fajne wzory. ja akurat mam sklep w mieście w którym mieszkam , ale jeśli macie problem z dojechaniem do katowic to wiem , że mają też sklep internetowy www.glg-bielizna.pl , chociaż osobiście polecam ten stacjonarny ,bo babki które tam pracują fantastycznie dobierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLl
A szukałaś takich rzeczy na stronie www.bieliznaujoli.pl ? Ja tutaj jakiś czas temu znalazłam bardzo ładną bieliznę bezszwową w przyjaznej cenie. Do tego wysyłka szybka i tania, a kontakt ze sklepem na bieżąco. Od razu mi odpisali na maila z zapytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Oj, ja to ostatnio zwiedziłam chyba kilkadziesiąt różnych sklepów internetowych z bielizną w poszukiwaniu koszuli nocnej. Albo mieli jakieś mocno erotyczne wzory, albo jakieś babcine...W sumie tylko na stronie www.firmaana.pl można było coś ciekawego znaleźć za dobre pieniądze i tu koniec końców kupiłam. Sklep bardzo pozytywny, jest z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naszczęście nie mam problemu z dobraniem bielizny. Jednak moja przyjaciółka ma, znalazła jakiś czas temu stronę allinside.pl na której kupuje dobrej jakości bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja też kupuję na allinside, mam dosyć nietypowo mały obwód w stosunku do miseczki i tam znajduję bez problemu dobry biustonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź serwis cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen, jest tam mnóstwo oferty różnych sklepów internetowych, w dziale dla kobiet z pewnościa znajdziesz coś ciekawego dla siebie w ciekawych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×