Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

slodko winna

Dzień Dobry:)

Polecane posty

Dzień Dobry, Kochani forumowicze:) Kolejna noc za nami, minęła bezpowrotnie, a i pogoda nie napawa Nas optymizmem. Pożyczcie Troszeczkę słońca i poprawmy sobie nastrój Wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Humor zawsze:=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc666
witaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też potrzebuję dzis słońca, mży od rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszu...never:P Siedzę w pracy, nosem ciągnąc po klawiaturze, A moja inteligencja serca j dobroć rozumu, się krótko powiedziawszy do dooopy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc666
do kawalow glowa dzis krotka zaszkodzila poranna Wodka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc666
co by nie bylo jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoni kierowca tira do szefa: - Szefie rozjechałem psa - Auto całe? - Całe - To go zakop i jedź dalej To go zakopał, ale za chwilę znów dzwoni - Szefie zakopałem go - No to po co znowu dzwonisz? - Nie wiem co z radiowozem zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 666
milego dnia))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszu, dasz radę..takie życie, Ale podobno politycy obiecuą poprawę na 2026 rok co do bezrobocia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi dresiarz do biblioteki: - Poproszę jakąś książkę, nauczyciel każe mi poczytać! Bibliotekarka patrzy na niego i widząc twarz wykazującą na IQ < 60 proponuje: - Może coś z literatury lekkiej? - Może być ciężkie. Wozem jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
To ja tez sie przywitam 😘 slodka prawie godzina zero wybila, a zatem, czego sie napijesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalnie wytrawnego czerwonego wina, lampeczkę poproszę, nie pogardzę lodem wrzuconym niedbale.Praca ach praca...A mnie zmęczenie przewraca:) A Ty?kotka poes, nalać Tobie czegoś mocniejszego, czy też kawkę espresso??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszego poranka, miałam natłok myśli związane z moją jak że marna egzystencją.Doszłam do bardzo niepokojących wniosków...i zamiast się bać i modlić o poprawę, jakże złej kobiety, którą jestem, wstałam ubrałam się...powiedziawszy.. "Mam to wszystko daleko ekstra":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nad morzem jestem, targ z kociakiem jr przeczesalismy, teraz w kafejce kolejna kawa sie delektuje. :) mowisz naturalne wytrawne... proponuje hiszpanskie cota de imaz, bo te francuskie to o zemste do nieba wolaja. bylas kiedys w hiszpanii? tam maja dobra metode na picie swoich ciezkich win. pija je w polaczeniu z carasera (cos pomiedzy woda sodowa a limonada). Sprawia, ze wino nhe jest tak ciezkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz dawno doszlam do perfekcji w byciu pania na zamku (dojrzalosc, niezalenosc), a jezeli komus to nie pasuje to wypad z lozka... i zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Hiszpanii, nie byłam..Moim celem Jest Kraj Kwitnącej Wiśni. Do obecnego stanu mojego życia, wprowadziłam Słowację..Jest tak blisko, a piękno Tego Państwa, zachwyca mnie swoją urodą przyrody. A co do wina...iii Słowacy umieją je robić, nadając tej miłej goryczki dla mego podniebienia.. Kawka nad morzem musi smakować wybornie, choćby słysząc szum fal i delektować się śpiewem mew..po cichu w skrytości zazdroszczę, niemal że namacalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kawka z orlenu w samochodzie to dopiero delicja :). Znikł topik gdzie broniłem twej czci pisarskiej i tym samym ślady zasług :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę smacznej kawki, uważaj na drodze, aby ten czarny napój nie wylądował na Twoich spodniach, bo może być smutnie. Dziękuję za miłe słowo, ale czy słusznie Bronisz moich zasług...hmm Pozdrawiam inteligencją serca i dobrocią rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
macie coś na kaca? 😴 oprócz wódki oczywiście? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kawę z cytryną...paskudnie smakuje, ale robi swoje, a jak nie, to nasze proste swojskie Mleczko ..a i zioła szwedzkie..dwa łyczki wystarcza..i mentalnie trzeźwiejesz. Wiadomo org, musi walczyć...więc powodzenia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ooołojezu to ja się jednak pomęczę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisarskiej czci. Bo w tym kierunku atak nastąpił. Zatem słusznie. Bo w relacji z młodym ogierkiem żadnej pomocy ci nie trzeba. A ja skromny wielbiciel żal tylko wyrażałem że talent z pospolitym erotomanem Trwonisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki talent? Ona nie potrafi zdań składać. Nie wie co to stylistyka. Zenada. A ludzi poznaje po piśmie. Taaaa..na pewno,na ekranie komputera. Slodko winna,poznać możesz po sposobie pisania.Takie niby drobiazgi,a raza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małostkowy/a purys ta/ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×