Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominiczek97464

DZIEWCZYNA chce bym jej ROBIL " PATELNIE " jak ?

Polecane posty

Gość dominiczek97464

Jestem porzadnym chlopakiem 20 lat kulturalny studiuje . Mam dziewczyne ktora jest niedobra nie uczy sie nie studiuje czesto przeklina i planuje odejsc od niej zostawic - pochodzi z meliny z pijackiej rodziny.Ale bardzo sexowna i dlatego z nia jestem - ale chce zostawic ja . Od jakiegos czasu po kazdym stosunku mowi mi ze slaby jestem nie znam sie nie zaspokoilem jej . To mnie denerwuje .Nie uklada nam sie w lozku zupelnie. Mowi ze chcialaby faceta co jej klapsa da przywali przed stosunkiem wytarmosi itp . Mowi ze chce abym jej robil mocne patelnie ? - nie rozumiem ? z czego patelnie jak >? jesli w sklepach jest masa patelnii - wybor taki nowe patelnie sa. A ona mi ciagle ty mi niechcesz patelni robic - facet powinien dziewczynie mocno i fajnie robic patelnie . Ja moge jej kupic do kuchni patelnie a nie umiem zrobic z czego jak? Zostawia ja w czortu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaaa01234
Hahahahah... dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABDUCZJA mujua
Jak mozna samemu patelnie zrobic ? Lepiej kupic taka patelnie w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanislaw Muchozjad 65l.
Takze nie umialbym takiej patelni wykonac , od tego sa sklepy by kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentsocjologii323
Kretynka , nie stac jej by kupic sobie patelnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyna i sama nie wiem co to patelnia... Znam tylo patelnie używana w gastronomii... :) ale co do dziewczyny to daj z nią sobie spokój. Ja nie wyobrażam sobie żeby mój chłopak albo ja do mojego chłopaka powiedziała ze jest slaby w łóżku. Może ona ma inne wymagania. Niektórzy lubią jak jest się "brutalnym" w łóżku np. Klapsy, bicie itp. A niektórzy wola delikatnie i spokojne z tzw. Czułością i delikatnością. Ale nie wyobrażam sobie tego żeby ktos śmiał się z tego jaka jestem w łóżku... Daj sobie z nią spokój. :) odwagi. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentsocjologii323
Patelni jest masa w sklepach spory wybor.Jak mozna kazac chlopakowi samemu robic patelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatelniaBabyNeverFuck
Wybacz dominiczek97464, ale jesteś głupszy od swojej dziewczyny. Ona umie przynajmniej wyrazić to czego jej potrzeba, a w jaki sposób to robi juz inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj mi namiary i zdjęcie a twoje problemy znikną w mgnieniu oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest ciebie warta jakby jej na tobie zależało to by powiedziala zebys kupil patelnie. Skoro każe robic tzn ze cie nie szanuje i twojego cennego czasu. Wiesz ile czasu trzeba robic patelnie? Ja osobiście lubie z tefala to najlepsza firma. Kup a może zmieni zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
a ja uważam że powinno się mówić co nam w łóżku nie pasuje a nie udawać orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku"()rwa patelnia to mineta sieroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe prowo ale dobra ty jej nie rób patelni niech się zajmie tym kowal musisz tylko znaleść odpowiedni kawałek metalu idź ty z tym problemem do kowala on ci zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszne
Założycielu tego forum szczerze to nie wiem co brałeś ale jesteś przetragiczym człowiekiem gdzie ty się uchowałeś przez tyle lat sądząc to wydaje mi się źe rodzice znaleźli cię w kapuście między burakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak następnym razem powie że chce patelnie.. To idź do kuchni weź bele jaką patelnie, wróć i zajebaj jej na ryj.. Będzie dobrze, uwierz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cha cha kon by się usmial dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi założycielu tego forum powiedz ty lepiej co ty brałeś dawał mi namiary do twego dilera jesteś głupszy niż ustawa przewiduje i to prężnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idiotyzm się szerzy
Założyciel tego forum musi być dzieckiem autystycznym z niedorozwojem umysłowym albo pisze to jakiś gimnazjalista prawiczek który nigdy nie widział w życiu prawdziwej gołej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielawski
Zrób jej taką patelnie żeby przynajmniej trzymała się co najmniej 30 lat tylko nie dawaj tefalu bo podobno jest rako twórczy głąbie daj mi numer do twojej dziewczyny a znikną twoje wszystkie problemy i rozterki życiowe i to prężnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założycielu tego wątku i forum sądząc po twojej wypowiedzi to jesteś głupi niż ustawa przewiduje wydaje mi się źe raczej ty pochodzisz z patologicznej rodziny jak nie wiesz co to znaczy zrobić patelnie daj mi numer do twojej dziewczyny a wszystkie twoje problemy znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary chociaż już temat ale kolo fajnie ma w domu jak nie wie co to znaczy patelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz piście ze jak se patelnie w kwasie solnym wymoczy to ją lizniesz :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciał bym mieć taką dziewczynę która powiedziała by mi od razu co chciała by w łóżku chociaż stary temat jest ale widać że założyciel tego forum to jakiś inny lotny intelektualnie i to prężnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlota wara
Na co ty czekasz zrob jej patelnie ona sama odejdzie i pojdzie do innego jak nie nebedziesz jej dawal czego oczekuje od ciebie w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zgłosić się do kowala z tym problemem aj waj aj waj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt że to już jest stary temat ale pomijając drogi założycielu tego forum twoja dziewczyna ma już patelnie tylko brakuje jej rączki do niej daj mi do niej numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złota wara mistrz patelni
Ja robilem kolezance patele kiedys to dostalem zajadów najlepiej lizac patele jak kobieta jest po kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat ale dla założyciela tego forum jednym słowem brawo ty prężnie koleś huśtnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do złotej wary to ładnego paszteta musiałeś lizać prężnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×