Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DZISIAJ ..juz malzenstwa nie sa w modzie,Kiedys to baba musiala miec chlopa

Polecane posty

Gość gość

... przeciez wiekzsosc sie rozwodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, ale ja mam takie zdanie, że ludzie jakoś beznadziejnie wybierają. Dawniej też tak było tylko głupio było sie rozwieść. A teraz ludzie sa ze sobą bo właściwie nie wiedzą dla czego, może uprawiaja seks i to tylko ich łączy...albo boją się samotności i są razem, ja tu nie widzę miłości, jestem sama i nieszczęśliwa, ale wszystkie moje koleżanki ciągle żalą sie jak ich beznadziejnie faceci traktują jak nimi poniewierają, beznadziejnie się zachowują, piją, biorą narkotyki, flirtują z innymi, albo po prostu wcale ich nie kochają pomiataja nimi jak kurami domowymi, znam tych facetów, z żadnym bym nie chciała być mimo, że to dobrze zarabiający wykształceni faceci...znam może 2óch którzy sa faktycznie w porządku, kochaja swoje kobiety naprawdę i świetnie im się układa i to wiadać. Reszta to jakaś gra, kłamstwa, a te kobiety boją się być same, że na samotne kobiety się krzywo patrzy...po prostu jak tak się ludzie dobierają to nic z tego nie będzie...trzeba zaryzykować zostawiać osobę której się nie kocha i być z tą którą się kocha, a ja mam wrażenie że ludzie sa z kimś byle z kimś być, a nie z miłości....potem są rozwody! właśnie dlatego. Bo zamiast szukać, wybrali pierwszą lepszą osobę, zamiast miłości podjęcli decyzję, że będa razem bo tak i już i to było błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×