Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_i_Eva

Eva Green mój "ideał"...

Polecane posty

Gość gość_i_Eva

A jaki jest wasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taak moj tez pięękna jest! w roli nauczycielki, w The Cracks byla zjawiskowa ! I mowie to ja dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_i_Eva
Nie widziałem tego filmu, ale to nic. Ta aktorka przypomina mi kogoś kogo znałem. Szkoda, że pisze teraz o tym w czasie przeszłym. Tak czy inaczej jest super, naturalna i piękna zarazem. Eh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_i_Eva
ale nie chciał bym by moja kobieta była aktorką bo na planie filmowym różne rzeczy aktorzy muszą robić i nawet jeśli to udawane, nawet jeśli to tylko gra to i tak trudno było by mi się z tym pogodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi99
ja bym sie tym akurat najmniej martwila,jeżeli chodzi o udawane sceny, bardziej martwil by mnie fakt, ze tyle przystojnych aktorow w okoł niej by się kręciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne cale zycie trzepac do jpg nie dotknawszy nigdy zywej kobiety HAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolał bym jpga od takiej idiotki i prostaczki jak ty lepiej w g... nie maczac, a ty jestes takim g....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eva green jest twoim ideałem ale Ty nie jesteś jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ideał ujęty w cudzysłowie jest ładna, ale nie idealna ideałem była by wówczas gdybym poznał jej osobowość gdybym zaakceptował to jaka jest itp. ona jest tylko odzwierciedleniem moich wspomnień utożsamiam ją z kimś kogo znałem to nic, że nigdy nie poznam tej osoby w przeciwieństwie do kobiet nie wzdycham przed ekranem do aktorów czy też aktorek tym się różnimy kobieta kocha i tęskni za tym czego nie ma facet stara się kochać i zadbać o to co zostało mu dane tak jak tylko potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona jest brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można twierdzić że ktoś kogo się nie zna jest ideałem? Ideał, to osoba która odpowiada nam pod każdym względem, nie wystarczy do tego ładna buzia, choć akurat w tym przypadku ładna buzia to za dużo powiedziane, bo jest przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie ktos to napisal! jes t beznadziejna. Ma paskudne spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_i_Eva
dlatego ideał ujęty w cudzysłowie dla mnie ta kobieta jest piękna :) wyznacza mój kanon piękna warto wziąć pod uwagę fakt, że każdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_i_Eva
własnie jej spojrzenie jest niezwykłe, niebanalne, nietuzinkowe.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miał wymieniać jakie kobiety mi się podobają, to czasu by mi nie starczyło :) ale wśród nich są takie kobiety jak Elisha Cuthbert, Charlize Theron, Ania Przybylska, Żmuda-Trzebiatowska, itp, itd... czyli każda piękna kobieta o ładnych oczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_i_Eva
im więcej wymieniasz nazwisk tym gorzej dlaczego? bo to oznacza brak zdecydowania i wielki rozrzut to oznacza tez to, że najprawdopodobniej będąc z jedną spojrzysz na inną Eva może nie jest super pięknością w waszym mniemaniu ale dla mnie jest wyjątkowa, bo naturalna, ciekawa, zaskakująca nie jest banalna i nudna jak te sztuczne panienki, które zawsze wyglądają tak samo - nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem nie jestem zdecydowany, bo nie przywiązuje wagi do jednego typu urody i jestem w stanie zakochać się w każdej która oprócz wyglądu będzie mi odpowiadać charakterem... dzięki temu nie marzę ja większość o jednym typie urody, nie przywiązuję wagi do koloru włosów, oczu, wzrostu, itd... dzięki temu mam większe szanse na znalezienie swojego szczęścia :) Poza tym potrafię docenić piękno kobiecego uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_i_Eva
u mnie to pozostałość po poprzedniej znajomości Eva wygląda podobnie do kogoś w kim się zakochałem przyznam, że kiedyś by mi się nie podobała ale los spłatał mi figla i teraz ten typ urody jest dla mnie jak magnes ale masz rację charakter najważniejszy dlatego byłem skłonny poznać kogoś kto mi się nie podoba z czasem taka osoba może stać się dla nas swego rodzaju "wzorcem", który przyciąga bardziej niż inne naszą uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×