Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

24 letnia kobieta i ślub?

Polecane posty

Gość gość

co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 24 i w przyszłym roku biorę ślub, co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym dziwnego? Dla mnie to taki wiek "w sam raz". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrościsz autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam ślub w wieku 25 lat. Myślę, ze to jak najbardziej odpowiedni moment, ale to kiedy bierzemy ślub wynika też z naszej sytuacji, np dziewczyna, która po średniej szkole od razu poszła do pracy często bierze ślub wcześniej niż ta, która poszła na studia. Ja brałam ślub w sumie pół roku po zakończeniu studiów i wiele moich koleżanek brało ślub w wieku 23-26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluby powinno sie brac po 30stce a tu do 30 jeszcze zostalo 6 lat!!! jeszcze duzo moze sie zmienic w dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluby powinno sie brac po 30stce A w jakiej mądrej książce tak napisali:P Ślub powinno brać się wtedy kiedy oboje partnerzy tego naprawdę chcą i dojrzeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simmon
moja babcia brał ślub w weku 16 lat - takie czasy, powiecie. Ale z dziadkiem żyją do dziś szczęśliwie. Ja brałem swój ślub będąc po 30. roku życia. Ale to dlatego, że nie poznałem wczesniej swojej żony :) wiek do slubu ma niewiele. Jeżeli tylko dojrzałość emocjonalna jest, wie się czego się chce, jest się odpowiedzialnym, no i ma się z kim, to nic tylko się żenić i żyć szczęśliwie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia brał ślub w weku 16 lat - takie czasy, powiecie. Ale z dziadkiem żyją do dziś szczęśliwie. Ja brałem swój ślub będąc po 30. roku życia. Ale to dlatego, że nie poznałem wczesniej swojej żony :) wiek do slubu ma niewiele. Jeżeli tylko dojrzałość emocjonalna jest, wie się czego się chce, jest się odpowiedzialnym, no i ma się z kim, to nic tylko się żenić i żyć szczęśliwie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy ślub jest równoznaczny z dojrzałością? Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×