Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh6

25 lat jaki zawód wybrać????

Polecane posty

Gość eeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh6

WItam:) Mam 25 lat musze życie sobie poukładać....wkońcu. Jaki zawód proponujecie??? Studia zaoczne i praca??? Bo dłużej tułaczki po świecie nie zniose i znikne... Życie nie ma sensu...będąc raz tu raz tu i nic nie robiąc konkretnie... Od czego zacząć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem....po liceum bez studiow i zero pomysłów na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkl1234567890
lol sam/a musisz wiedziec czego chcesz. znajdz prace, idz na studia. rob to co lubisz, wylaczajac obijanie sie, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh6
no tylko nie wiem co lubie:p od dziecka zero pasjii, rodzice takie fantastyczne dziecinstwo dali mi... teraz procentuje...nie robiłem nic, zadnych pasji...teraz nie mam wizji...nie wiem co zaczac... wiem jedno w tym wieku za pozno na cokolwiek zalozmy pojde na zaoczne skoncze je wieku 30 lat dostane prace za marne 1600zł w wieku 30 lat nic nie bede mial swojego za taka pensje mój 1 awans bedzie w wieku 40 lat bede zarabiał 2000zł dalej nic swojego ani domu ani mieszkania w wieku 50 lat poczuje zmarnowanie zycia i sie powiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh6
spicie czy co???? piszcie plisssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowowowo
no nie wiem co mialbys robic moze hudraulik murarz budowlaniec na scigaczu?? takich lubia laski murarzy tynkarzy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim473764793
Moze rolnik.Zalety to robota do emerytury/renty,niemasz szefa nad soba,zarobki z tego co wiem nie sa najnizsze,swoje jedzenie a nie jakiejs swinstwa ze sklepu,robisz przerwy kiedy chcesz chyba ze pogoda sie pogarsza a cos trzeba zrobic albo inna sytuacja,sporo roboty w lato,dotacje z unii(niewiem tylko jak je uzyskac) Wady trzeba miec gospodarstwo albo troche kasy na zakup gospodartwa potrzeba albo dobudowania obory stajni obok swojego domu zeby zwierzeta chowac,troche kasy na dzierzawe pola jesli sie niema swojego,rzad cos kombinuje z kosztami mozna sie pocieszyc tym ze ludzie zawsze beda jesc,niska emerytura/renta(niewiem co Pan Tusk kombinuje),niema problemow z dojazdem jesli to kogos strsuje.W ogole chcialbym zeby wszyscy byli rolnikami tak jak dawniej.Ja sam chcialbym byc rolnikiem.ALE TO TYLKO MOJE ZDANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka31
Zrób sobie testy predyspozycji zawodowych, one mogą Ci pomóc podjąć decyzję odnośnie przyszłości. Dobra baza testów i ankiet znajduje się na tomastest.eu. Ostatnio mają jeden test gratis więc warto sobie go zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczka009
Również uważam, że w twoim przypadku najlepiej sprawdzą się testy predyspozycji zawodowych. Możesz ich zrobić kilka i porównać wyniki. Dla mnie osobiście bezkonkurencyjne są testy tomastest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllZdesperowanylll
Zatrunie od zara majstra do sztachet. 1500 za 2 tygodnie roboty Obiad fuduja j. W polowie tygodnia ubiom swinie to bydzie premia kontakt 566332463

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutekkm
Jesteś durniem autorze, studia normalnie kończy się w wieku 26 - 27 lat. 2-3 lata nie zrobią ci różnicy. Na studiach technicznych na dobrej politechnice, podczas studiów masz praktyki w normalnej firmie - nie zaczynasz od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vugats
Może zrób sobie testy predyspozycji zawodowych na tomastest.eu? Powinny pomóc ci określić dalszą ścieżkę kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia334
Jesli ktos sie ciągle zastanawia nad wyborem tej szkoły to moze obejrzec sobie takie zdjecia z tego czego mozna sie nauczyc w tym Studium https://www.facebook.com/home.php#!/MiedzynarodoweStudiumDziewulskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia89
A może zostaniesz technikiem dentystycznym? Obecnie to dobrze płatny zawód. Można pracować na etacie, albo otworzyć własną działalność. Generalnie masz pewną pracę i spore wynagrodzenie. Medyczne Szkoły Omega niedawno otworzyły takie kierunek. Zobacz sobie tutaj http://www.omega.szkola.pl/kierunki/technik-dentystyczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ucze sie wizażu i charakteryzacji wiec poniekąd stało sie tez to moim nowym hobby :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakiej szkole jesli mozna zapytać uczysz sie własnie tego kierunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem stylistką rzęs i brwi oraz fryzjerką. Wszystkie kursy w Select Warszawa, mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest tak ze chcemy zarabiac i mamy wymagania.Trzeba wybrać dobra szkołe, zawód i w tym sie sprawdzac. To najlepsze rozwiązanie. A co do szkoły to ja wybrałam Studium Dziewulskich i mam nadzieje ze to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę późno na wybór zawodu, ale skoro tak poważnie, to raczej radzę przeglądać oferty - http://www.gowork.pl/praca/rybnik;l zastanowić się który zawód jest do zrobienia w kilka miesięcy i się za to zabrać. A oczywiście człowiek zawodem powinien się zajmować znacznie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tsuku
Zacznij od ułożenia planu swojej ścieżki rozwoju i konsekwentnie go realizuj. Myślę, że warto zostać psychologiem. Niestety, wiąże się to z wieloma kosztami i dużym poświęceniem, ale czego się nie robi dla kariery? Chcąc zdobyć dobrze płatną pracę, trzeba odbyć staż w specjalistycznej klinice, np. w tej: https://psychomedic.pl/staz-dla-psychologow-psycholog-praktyk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie wybierając zawód trzeba brać pod uwagę, to jakie zawody będą na topie za kilka lat. W tym artykule http://pomorskie-praca.pl/zawody-z-gwarancja-zatrudnienia/ macie zestawienie zawodów, uznanych za potrzebne i przyszłościowe. Ja jestem handlowcem i myślę, że moje doświadczenia będą potrzebne również za 10 czy 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue education1
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : Blue Education ul. Szewska 5 50-053 Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pieniążki na drobne wydatki zapraszam do www.igortreneronline.pl :) A nuż uda się wygrać konkurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×