Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

27latka w dresie i sportowych butach co sądzicie?

Polecane posty

Gość gość

wypada to jeszcze? mam koleżankę, kiedyś była bardzo kobieca, nosiła mini, eleganckie buty, rajstopki, obcisłe bluzki podkreślające biust, a teraz? sportowe buty i spodnie ( wprawdzie stylowe, ale jednak to mało eleganckie) do tego swetery i płaszcze materiałowe a czasem kurtkę sportową, czy kobieta w tym wieku może się tak ubierać? dodam, że ona jest całkiem atrakcyjna jak się umaluje, ale nie maluje się za często i jest singielką,bo raczej w dresach nikogo nie pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pochodzisz ze wsi i masz wiejską mentalność!!! Kogo obchodzi jak znajomi czy obcy ubierają się? Masz pusto we łbie, plotkaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, 27-latko w dresie, możesz się ubierać jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie pustaku swoimi sprawami, to jest obcisłymi bluzkami i innymi d**erelami. Znajomych niedługo miec nie będziesz, bo kto chciały z czyms takim znajomic się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obca,bo to moja koleżanka,znamy się dość długo i zawsze była bardziej zadbana ode mnie,a teraz się odwróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za przygłup z ciebie x3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem co ci powiedzieć widocznie koleżanka lubi taki styl. Ja ubieram się podobnie i powiem Ci,ze na zainteresowanie mężczyzn narzekać nie mogę, może dlatego, ze taki strój świadczy o wyluzowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrozumiałaś, znajomi i obcy mogą ubierać się jak chcą, a tobie g****o do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie Kasia
Wygląda jak nauczycielka w-f w pracy. Dres i sportowe buty. Komuś to przeszkadza? Niech nie patrzy ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypada to jeszcze? xxx Boze co za mentalnosc z pipidowy! Kazdy sie ubiera jak my wygodnie a nie pod publiczke. Opinie inmych bierzesz pod uwage jak masz 13 lat -- wtedy wielkie halo co kolezanki pomysla. Niewazne czy masz 27 czy 87 lat jak ci odpowiada chodzic w dresie to chodzisz. A poza tym 27 to starosc tylko dla takiego kolka z zadupia jak ty. Poszerz horyzonty, myslenie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od teraz kołek z zadupia
Kołek z zadupia? Kto się przezywa, sam się tak nazywa ☺☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mają rację...najwyraźniej koleżance nie zależy na łapaniu faceta na mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nie jestem kółkiem z zadupia ale ty wiesz lepiej :-D nie napisalam tematu w złej wierze,bo lubię tą koleżankę,jej styl mi nie przeszkadza po prostu się zastanawiam, czy jest jakaś granica,ona sama mi mówi,ze nieraz widzi dziunie z gimnazjów ubrane bardziej kobieco od niej,w eleganckie płaszczyki,rajstopki,obcasy,sukienki,ale ,że w sumie ma to gdzieś i to jest niepraktyczny strój,a dres jest mega wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam by sie spodobala, jeszcze wlosy spiete w kuc i juz sie spuszczam. Taki image na pewno ja sporo odmladza. Nie dostanie haluksow od sportowego obuwia. Kobiece, małe stopy też ładnie wygladaja w bialych pełnych skarpetkach. Po co sie rasowac tapeta jak mozna sie strojem odmlodzic Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×