Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 miesięczne dziecko pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny potrzebuje rady. Moja mała ma już 3 miesiące i tydzień czy mogę dawać jej na noc kaszki? Jeśli tak to ile? Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlacxego chcesz jej dać kaszke zamiast mleka? Ja bym nie ryzykowała pierwszego podania na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze się nie najada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze pokarmy wprowadza się po lyzeczce :o a nie butle kachy i myślisz ze dziecko przęsło syte cala NAC. A guzik ,skończy się bólem brzuszka i płaczem do rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To od kiedy mogę zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xen
Nie na noc, organizm spowalnia trawienie. Tak czy inaczej myślę, że to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przespi * xxx A na wadze przybiera prawidłowo? Skąd ta myśl ze się nie najada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAAAAAAA
Przez pierwsze 6 miesiecy zalecane jest karmienie piersia. Tak robilam przy 2 moich dzieci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego czy karmisz teraz naturalnie czy mlekiem zmodyfikowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się mylę ale chciałabym żeby już spala dłużej. . I nie wiem do kiedy z tym czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKA modyfikowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak karmilam dzieci to spały razem ze mnani jak budziły się na chcą to tylko uchylalam koszule na spiaco i dziecko ssalo i w zasadzie zawsze się wysypialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po1 wprowadza sie po ukonczeniu 5 mc zycie jesli nie karmisz piersia Po2 wszystkie nowosci wprowadza sie do poludnia aby ew bole brzuszka byly do wieczora a nie przez noc Po3 moja corka mabprzeszlo roczek i nadal w nocy 4 pobudki na mleko a Ty chcesz juz odpoczywac. Zapomnij. Jeszcze kilka mc to potrwa. Zadnych kaszek nie dawaj bo bedziesz miala noc nie przespana tak bedzoe dziecko cierpialo. Poza tum gluten wprowadza sie stopniowo po malutkiej lyzeczce a nie na raz i to po 6 mc zycia. Bye bye i zycze cierpliwosci i rozsadku. Dobrze ze sie zapytalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,ze karmisz sztucznie autorko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKA Ale mowa o modyfikowanym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 6 miesiąca wyłącznie piersią, blabalabla, karmiłam piersią 3,5 miesiąca, skończyła 3,5 dostała skosztować ziemniaki ze szpinakiem, tak jej smakowało ze zjadła tego duzo więcej niż pół lyżeczki , starsza miała 3 miesiące jak dałam jabłko, na 4 miesiace jadly już to co dzieci karmione sztucznie. dodam że cycek był do 3 rż :P ale jeden jest fakt autorko, nie rozszerzamy diety na noc, spróbuj w dzień , na śniadanie, ale rzadszą niż w przepisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekać aż skończy 4 mies i zacznie od cienkiego kleiku na początek ale podaj w dzień,dzieci karmione sztucznie mogą dostawać nowe pokarmy szybciej niż te karmione piersią,nie wiem czy dobrze pamietam ale nawet chyba jest takie mleko z kleikiem juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boicie sie alergi pokarmowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKA Szkoda? Nie będę podawać powodów i się tłumaczyć czemu modyfikowanym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja tez modyfikpwanym ale taka glupia nie jestem zeby sie z tego cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo dziecko ma skazę białkową, albo autorka nie ma pokarmu ot tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 po 2 po 3 chryste panie, nie przesadzacie???? autorko rada nr 1 i najważniejsza, jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedziała jak zareaguje dziecko na nowość, rada nr 2, nie słuchaj dobrych rad, jasne przesłanie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz podawac.Teraz nie mialabys jednak problemow i nie wymyslala co zrobic,bys sie wysypiala.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam,mnie tez straszył i do 6 mies czekaj! A urodziłam trójkę i nigdy nie czekalam tyle ,oczywiście nie przesadzalam, a z tym glutenem to pic na wodę sam autor teori wprowadzania po troszeczku się juz dawno z niej wycofał oficjalnie,kiedyś na ząbkowanie dzieciom się dawało skorkinod chleba i jakoś nikt alergii nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja karmilam piersią z przyczyn ekonomicznych, w życiu już bym tego błędu nie popełniła. za cholerę NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKA A ja się ciesze ? Woow :-) były pytania to napisałam. Nie zaczynajmy innego tematu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 synow
To normalne ze mala sie budzi, ma takie prawo w tym wieku, jedne dzieci przesypiaja noce inne nie ale to nie znaczy ze masz jej w tym wieku dawac juz kaszke. Moj maluszek ma 14 miesiecy i nadal je w nocy, lekarka powiedziala ze mam mu nie bronic, widocznie potrzebuje tego. Ty tez karm malutka jesli chce, wez ja do swojego lozka bedzie ci lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa kobiety co lubia se wypic i nie beda czekac tyle miesiecy o suchym pysku.Daje modyfikowane i mam wyj****e,jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia miała taki sposób: kuzynka spala razem z nimi a jak się budziła na jedzenie to ciotka wyjmowala z takiego podgrzewacza ( nie wiem jak to się fachowo nazywa w środku jest woda i utrzymuje się stała temp.) wczesniej przygotowana butelkę ,tak ze nie miała potrzeby specjalnie wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×