Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

xen

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. Broken, to ty wyparłaś się mnie w mojej potrzebie. Mimo to lubię ciebie, a hisiolek jest w pełni twój. Dobranoc:).
 2. Tym czasem uciekam, najlepsze sceny przede mną;). Dobranoc i nie kłóćcie się ludziki:).
 3. Dzięki obejrzę, o ile już nie widziałam:).
 4. To nie ty nudzisz, tylko ja jestem nudna. A zamiast rozmowy polecam ci film Equilibrium właśnie go oglądam, mam sentyment do starych filmów.
 5. Nie prawda, jestem znudzona. A znudzone baby mają tak, że piszą trzy po trzy.
 6. Ja mam pomarańczowych trolli i prześladowców.
 7. gość dziś Postawmy sprawe odwrotnie to kobieta odwozi mezczyzne... Od razu mowilybyscie ze on ma placic i najlepiej by kupil jej samochod a naj naj najlepiej jakby takiej sytuacji nie bylo bo nie majac prawma i drogiego samochodu nie zasluguje miec dziewczyny x Masz świętą rację, synowi powiedziałam póki nie będzie miał konkretnej pracy i prawa jazdy niech nie myśli o dziewczynach. Najpierw obowiązki, potem przyjemności.
 8. Dzięki za zaproszenie, ale nie skorzystam;). Cenię sobie spokój i również mam zasady.
 9. Dobrze trafiłeś, tutaj są same piękne i jedna stara baba:).
 10. Dziewczyny macie wyprane mózgi przez feminizm, i pseudo niezależność. Prawdziwie niezależny może być wyłącznie mężczyzna, ponieważ on wychodząc ze związku zostawia wszystko, a kobieta ponosi konsekwencje tego co po sobie zostawił{mam na myśli dzieci}. Resztę możecie sobie dopisać, albo upiększać. Bo wiem, że wkładam kij w mrowisko.
 11. Boże jak ja się cieszę, że jestem już stara i kiedyś nikt nie miał takich dylematów. Nawet nie przyszłoby do głowy, bym miała płacić za podwózkę.
 12. Co za ciekawość:D, nie i nie zamierzam. Niedawno jakiś psychol zatłukł dziewczynę poznaną przez neta, to wystarczający powód.
×