Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GGGB

A tu nudy jak zawsze ostatnio...

Polecane posty

Gość gość
to wypiertalaj nadstawiać dóópska na dwa kutachy piertolona żałosna szmato!!! ewentualnie zalicz kolejny cyberek jak ci się nudzi latawico do rżnięcia :D i tak juz jesteś pośmiewiskiem kafeterii i dziwie ci sie, że nie spaliłaś sie jeszcze ze wstydu kóórwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś aaaa Kotarba...:D jak zawsze nigdy nie zawodzisz.:D🖐️ Nudzi mi sie bo jestem chora i siedze w domu.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22lataprzegrywu dziś teoretycznie edytowany, ale tak naprawde nic w nim nie poprawilam.;) przy zalozeniu tematu emotka sie nie pokazala.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawictwo pospolite 152 dziś jakos mnie to nie smieszy.:P predzej brzydzi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat0wice
to że jesteś kóórewko chora, to ja wiem od dawna co tym razem kiła, rzeżączka, hylamidia ?? zdychaj w męczarniach w odorze twojego rozkładającego się sromu zatryplona tępa szmato!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22lataprzegrywu dziś ty to lepiej wypiertalaj mi z oczu cygański zmutowany wyskrobku z dwiema głowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawictwo pospolite 152 dziś troche monotematyczny jestes, ale to juz lepsze.:D kat0wice dziś nie to bylo tylko lekkie zatrucie, a teraz przeziebienie.;) Ale polopirynka i 15h snu juz mi troche pomoglo.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22lataprzegrywu dziś ale kto traktuje ludzi stad powaznie i sie przejmuje? :D byla taka chwila ze za bardzo sie wkrecilam, ale teraz mam straszny dystans.;) moj post zostal edytowany w pierwszej minucie, prawdopodobnie w tym samym czasie, kiedy zostal napisany pierwszy komentarz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerna pechowa impreza...:o jak dla mnie cos nie halo bylo z cateringiem, dwa dni mialam mdlosci, i jeszcze poszlam sie ochlodzic na dwor nieubrana, bo bylo strasznie goraco, a wiadomo ze noce sa juz zimne i mnie zawialo... fiut dziś 10/10 myslales nad karierą modela?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu zatrulaś się spermą lodziaro ? wiem, że niemożesz się powstrzymać przed łyknięciem, ale po co przyjmujesz HCV'a na wątrobę ? pewnie dlatego, że już dawno go masz zgadlem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22lataprzegrywu dziś domyslam sie.🖐️ ja mam to jakby napisal Kotarba gleboko w dóópie:D🖐️ smieszne jak ktos tak bulwersuje sie wirtualnymi osobami.:D wiesz troche to smutne, zal mi takich ludzi, bo widocznie nie maja swojego zycia, skoro tak żyją kafeterią.🖐️ fiut dziś Przyjedz do Warszawy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaty w komplecie a podłogi wciaz brudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jak sa budne to ktos musi je umyc wiec wracaj do swojej pracy.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piertole i ty szmatławcu masz czelność innym pisac, że żyją kafeterią ? :D:D ty która siedzisz tu 24/7 ?? na szczęście inni juz sie na tobie kóórwo zajpiertolona tez poznali i cie tu gonią jak burą sukę , a to jest po części moja zasługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes od tego puszczalska k***o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat0wice dziś tak ty z nicku+ ty z goscia+ twoja jedna zawistna, ulomna kolezaneczka.:D Kat0wice dziś oczywiscie siedze tu non stop.:classic_cool:Jak pisales moje projekty to: man on the moon, Studzia, zbereznik 160 w kapeluszu i wiele wiele innych.:classic_cool::D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gggb ty k***o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś idz wyladuj swoje frustracje i niepowodzenia gdzie indziej, bo nie mam ochoty na przepychanki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań się dalej ośmieszać him! z kogo ty chcesz durnia zrobić, ze mnie ? :) metr60, studziak i jedno z kont moon to ty i skończ piertolić, bo taki farmazon to sobie możesz wkręcać świeżakom na kafeterii a nie mnie, z resztą temat był już przerabiany i jest zamknięty. Wypiertalaj więc modlić się do św Dyzmy i ululac bękarty do snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat0wice
a i jeszcze dziś, nie pierdnęłaś nic o zbereźniku :) chyba na serio jesteś chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 3 miesiecy nie wspominam, chyba troche opozniony jestes. i zyjesz majem bodajze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seriooo ty tylko do ******** się nadajesz,pustaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Madziu na serio odusc juz sobie jesli myslisz ze to mnie rusza.:D bo jesli juz to raczej smieszy.;) w zyciu slysze cos odwrotnego, a wiesz o mnie tylko tyle ile sama popisze-przewaznie jakies glupoty.:DWiem ze tu chociaz mozesz sobie ulzyc, wyladowac niepowodzenia, ale mnie z rownowagi nie wytracisz, takze lepiej zmien temat.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×