Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quagmire

ale mam kvrwa odlot :D

Polecane posty

Slucham sobie faithless na moich sluchawkach beats mixr, sciagnalem sobie niezlej jakosci kopie, i mam taki odlot KURWA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD uwielbiam ten kawalek take the long way home ale 7 minutowa wersja na yt sa tylko 4 minutowe :( XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quagimre
Oczywiscie rispolept podbil fazke, kvrwa jakie loty, odplywam XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo se znowu zajaram, jakies dziwne ziolo znalazlem, patrze filtr a tam kvrwa taki osad plynny i klejacy sie, dziwnie koplo tak jakby wcale, ale mam jeszcze :classic_cool: Rano dzisiaj co jaralem to mnie dobre 5 godzin trzymalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol mnie nic nigdy nie jest po narkotikach zazdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez nic nie jest, ale jak slucham muzyki to nagle zaczynam sie czuc, jakbym byl w jakiejs hiperprzestrzeni :classic_cool:, szkoda tylko ze juz mi sie pisanie myli i po angelsku i po polsku chce sie nauczyc niemieckiego i pisac po niemiecku, sieg heil ich bin filip das ist gut danke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemiecki boli w uszy jak to mozna lubiec ,zero melodyjnosci nie to co rosyjski: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to ze jestem europejczykiem a nie jakims zasranym amerykancem, powoli mi sie rzygac chce od ciaglego pisania po polsku czy angielsku w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tak to spoko rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie nei polecam palic trawki, ja nie pale, ogolnie bardzo szkodzi i ma negatywny wplyw na psychike, ma duzy wplyw na schizofrenie, po paleniu ziola moze nastapic schizofrenia, ataki paniki i dodatkowo czesto, nawet w tych holenderski mozna znalezc trutke na szczury. Doluje i dziala depresyjnie. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×